• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Debrecen

veréb & kató Kft -webshop link moderálva
ez a kedvenc boltom, itt minden megvan.
http://www.webshop link moderálva.hu
aki erre jár ki ne hagyja ;)
 
A Tropicalfischben tegnap voltam. Tényleg szép. És van ADA nála ;)

112.jpg


81.jpg


131.jpg


151.jpg


És egy grátisz kép: "Vigyázz lépcső" :lol:

101.jpg
 
Sziasztok,

Mindenkinek szeretném én is figyelmébe ajánlani, a veréb & kató Kft -webshop link moderálva
boltot, ahol én személy szerint még soha nem jártam, sajnos, de Gabi (Veréb Gábor) útján immár másodszor rendeltem növényeket.
A két legismertebb vízinövény webáruházból is próbáltam például vörös tigris lótuszt beszerezni, de 1-2 hónap után sem sikerült.
Egyik vasárnap a világhálón keresztül megkerestem Gabit, aki másnap postázta a tropica-s lótuszt. Ami meg kell mondjam nem mindennapi szépséggel pompázik azóta is az akváriumomban.
Sajnos ahogy azt a HC topicban olvashatjátok, a beültetett HC-im pimasz módon szabadon akarnak hagyni egy elég jelentős területet, úgyhogy kénytelen voltam új növényeket beszerezni.
Most vasárnap ismét megkerestem Gabit, és ajánlatot kértem 3 fajta növényre.
3 percen belül kaptam emailben a választ, hogy az összes növényt azonnal tudja postázni, de előbb meséljem el, hogy mit, hogy hová találtam ki. Nem lesz-e sok?
Minden esetre 1 órán belül 6 levél váltással lebeszéltük (írtuk) a dolgot.
Ma beültettem a növényeket. Mind tropica-s, gyönyörűek.
Gabi szakértő tanácsokkal segítve, rövid határidővel, tökéletes minőségben, óriási választékban és tisztességes csomagolásban tudta nekem küldeni (ajánlani) a növényeket.
Le merem fogadni, hogy akármit is kértem volna, be tudta volna szerezni.

Ezúton is szeretném a segítségét megköszönni. Szerintem bárki fordulhat hozzá bizalommal. Elektronikus levélcímét nem merem ideírni, de könnyedén elérhető, például Nigro blogján keresztül.
 
Sziasztok!
Én is a webshop link moderálva.hu-t ajánlanám! Már kétszer is rendeltem tőlük növényeket, és nagyon elégedett vagyok!
A HC valamint az utricularia gyönyörűek, amit küldtek!Valamennyivel drágább persze mint máshol, de a megéri!
 
Én is csak ajánlani tudom a webshop link moderálva-t, a növények nagyon szépek voltak, semmi alga nem volt rajta, látszik hogy jól tartják őket.
A növények már sokat nőttek, és nagyon szépek. Műskor is tőlük fogok rendelni, ha nagyobb mennyiségű növény kell ;)
 
Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz!
Mint debreceni írom tényleg szép az üzlet és van egy-két GYÖNGYSZEM akvárium is a webshop link moderálva-ben!
Érdemes megnézni!!!
Kb 1-2 hetente bejárok hozzájuk és nagyon hasznos beszélgetések szoktak lenni az eladókkal, általában 1-1,5 órát mindig elidőzök az üzletben!
Amit pedig náluk vásároltam mindig tökéletes volt akár élőlény akár technikai eszköz!
Soha sem csalódtam!
Szóval szeretek ide járni!
 
megemlíteném hogy ma láttam a webshop link moderálva-ben ecosphere-t :shock: nagyon komoly :eek:
kié lesz az első ? ;)
 
Megint gyönyörű növényeket kaptam Tropicalfishből, az Anubias-os növények is nagyon szépek
Mindenkinek csak ajánlani tudom :)
 
Tudom ajánlani az ePEtet..árban egész jók..és eddig a kiszolgálással sem volt bajom.
 
a webshop link moderálva a növényeket mindig a tropical-ból szerzi, vagy külön kell nekik jelezni?
Mindenki egy bizonyos Gabit emleget, de az ő e-mail címe nem elérhető a honlapról.
Need advice.

Thnx
 
pataslo said:
a webshop link moderálva a növényeket mindig a tropical-ból szerzi, vagy külön kell nekik jelezni?
Mindenki egy bizonyos Gabit emleget, de az ő e-mail címe nem elérhető a honlapról.
Need advice.

Thnx

Tropica növényt 3 féle módszerrel tudsz venni.

- megrendeled a GA shopban
- megrendeled emailben/telefonon a webshop link moderálva-től
- elmész debrecenbe és ha mákod van épp van és megveszed. ha nincs előrendeled.

mindhárom megoldás ugyanannyiba fáj és ugyanazt az eredményt hozza. a növények minden esetben a Tropica-tól jönnek Dániából stb, ha nincs készleten.
 
Ja hogy már vannak növények is a GA-ban. És hogy kell olyan növényt rendelni Viktor, ami ott nincs, de a tropica oldalán igen?

Köszi.
 
A Tropica oldalán sajnos van olyan növény is, amit nem tud szállítani (pillanatnyilag biztos nem). Dobj egy mailt, hogy melyik kell és rákérdezünk.
 
Tudja esetleg valaki a webshop link moderálva számlaszámát? Rendeltem tőlük, de valószínűleg rosszul kaptam meg a számlaszámot. Szeretném az átutalást még most elintézni, hogy nehogy elfelejtsem, holnap ugyanis már postáznák, csak e-mailben el kellene küldenem, hogy átutaltam a lovettát. Szóval, ha valaki tud infót, privátban szívesen venném!

Köszi!
 
Back
Oldal tetejére