• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

A terrárium tetejére beköltözött egy ugrópók :) Figyeli a kiszökő muslicákat, nagyon hasznos kis barát lett. Új kollégánk, Dávid otthonosan mozog a pókok közt, gyorsan jött tőle az info, hogy egy Heliophanus sp. boldog gazdája lehetek, méghozzá nőstény. Nem különösebben szeretem a pókokat, de a hatalmas szemeivel baromi aranyos. Ráadásul nagyon barátságos, szociális lények ezek az ugrópókok.


001674240_o.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent-vie1-1.jpg
 
Kis update a törpék világából. A muslicáktól rohamos fejlődésnek indultak a picik. Lehet, már korábban is kellett volna nekik adnom, azóta nőnek igazán látványosan, már kb fél-felnőtt méretűek. Viszont csak hármat találok. A többiekkel nem tudni, mi történt, lehet későn adtam a muslicákat, pár naponta ellenőriztem a létszámot és egyszercsak eltűntek ketten. Persze lehet, hogy mindig rossz levél alá nézek, de nagy az esély, hogy hárman maradtak.
 
Jajj gyonyoru kepek. A vittatusok inkabb sargak vagy pirosak, marmint a csikjuk?
Az utolso elotti jogazos bekas kep a kedvencem! :love:
 
Jajj gyonyoru kepek. A vittatusok inkabb sargak vagy pirosak, marmint a csikjuk?
Az utolso elotti jogazos bekas kep a kedvencem! :love:
A picik nagyon erős narancsok (pirosas) a nagyoknak sokkal fakóbb. Nem tudom, hogy ez korral jár vagy ennyire eltérő adagból vannak, Árontól vannak a nagyok is meg a petéket is tőle kaptam anno.
 
A picik nagyon erős narancsok (pirosas) a nagyoknak sokkal fakóbb. Nem tudom, hogy ez korral jár vagy ennyire eltérő adagból vannak, Árontól vannak a nagyok is meg a petéket is tőle kaptam anno.
Igen, ugy tudom ő most a pirosas vonalat erositi. Nagyon szep. Az enyemek citromos gumicukrok.
 
@danyi03 Tomi nálad valami update, friss képek?
Újabb kis ebihalak? A brekiknél van valami szaporodási ciklus(tavasz, ősz, nyár) vagy így fogságban teljesen esetleges?
A 3 megmaradt “picurka”, akik már a nagyok közt bandáznak, kb. mikorra lesz ivarérett?
Te használsz akváriumból átmentett emers növényt vagy csak terráriumiakat?
 
Nem sok időm van sajnos a viváriumra, múlt héten kicsit megtépkedtem a dzsungelt, mert alig lehetett belátni, de így se mondanám fotogénnek. Békák jól vannak, saját szaporulat nincs, a három kicsi növöget. Nálam átmentett növény nincs csak pár emersen beültetett Buce, Bolbitis meg Hydrocotyle.
 
Back
Oldal tetejére