• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Cuevas del Drach

Sziasztok.
Most sikerult elotte utana fotot csinalnom.

20200209_175937.jpg
20200209_185607.jpg
A HMet es Myriot kopasztottam.
20200209_184554.jpg
A tenellus a kedvenc fuvem, nezzetek hogy nyomul. Bocs a kep tukrozodik, meg bena vagyok, de talan latszik.
20200209_185426.jpg
Es itt van Lady Dömperke. Sose volt ekkora garnim az amanokon kivul. 😍
20200209_185402.jpg
 
Es itt van Lady Dömperke. Sose volt ekkora garnim az amanokon kivul. 😍

A nevétől behaltam, nagyon találó. :ROFLMAO:
Tegnap @evavigh vitt tőlem garnéla-hormonos vizet, remélve, hogy attól az Ő garnijai is nekifekszenek a szaporodásnak. Régi haltenyésztési trükk, majd kiderül, beválik-e.
Ha igen, akkor jöhetsz majd Te s búgató vízért, mert tangerine tigrincseim folyton szekszelnek. :)
 
A nevétől behaltam, nagyon találó. :ROFLMAO:
Tegnap @evavigh vitt tőlem garnéla-hormonos vizet, remélve, hogy attól az Ő garnijai is nekifekszenek a szaporodásnak. Régi haltenyésztési trükk, majd kiderül, beválik-e.
Ha igen, akkor jöhetsz majd Te s búgató vízért, mert tangerine tigrincseim folyton szekszelnek. :)
Ugyis tartozom egy latogatassal! 😘
Cory szekszelos vized nincs? Ezek a huncutok meg mindig csak az evessel vannak elfoglalva.
 
Azért ez egy piaci rés :D Már látom magam előtt a polcokon....
"Nincs szaporulat? Csak pár csepp a szabadalmaztatott shrimp ****** drops-ból, és máris beindul a garnéla-gyár!"
Ez vajon kiterjesztésre kerül azoknak a human paroknaknak akiknek... "Kommunikacios Problemaik" vannak? A hasznalt lepedök lesznek az uj párterapetuák??
 
Ugyis tartozom egy latogatassal! 😘
Cory szekszelos vized nincs? Ezek a huncutok meg mindig csak az evessel vannak elfoglalva.
Na ja, de remélem hamar jön majd a tavasz és akkor megint egy összejövetelt tervezek. Azon kötelező a megjelenésed. Amúgy meg bármikor szívesen látlak. :)
Az (per pill) nincs. :( Már nem tenyésztem őket, bár szeretném. Csak kellene vért frissíteni, ahhoz meg standard aeneusokat kellene vennem valakiktől. Szóval azzal még várnod kell, @Zuzmi.
 
Sziasztok.
Vizet csereltem.
A crypto szekcio kezd csodasan bedusulni.
A kezdeti inditashoz kepest amiket probaltam:
Szeretnek itt: bucek, myrio guyana, rotalak,bar ok hatul megbujnak, nem volt jo otlet igy eldugni oket, de jo pap holtig tanul, cryptok, HM, Helanthium tenellus vagy ranalisma rostratum, flame moha, fissidens fontanus.
Es amik kikoptak: rotala indica, reinicki mini, corymbosa siamensis, pedig ez utobbiakat korabban mar probaltam lowban es akkor mentek, lobelia cardinalis.
20200216_130134.jpg
 
Sziasztok.

Vizcsere tortent. Megnyirtam a HM-et. Kristof szerint meg tul magasra hagytam korabban. Igaza lehet igy jobban latszik a ket bokor a barlang bejarata mellett.
A nagy Crypto kapott egy tropika taptabit. Nem tudom mennyi ido alatt fogy el amit inditaskor ala raktam taptalaj, de sosem art egy kis tamogatas.
A naevusok kaptak egy kis erositest 7 db amanda szemelyeben. Szepen osszetartanak. Azota tobbet vannak elol. Vagy azert mert a guppikat attoloncoltam a masikba, mert csipedtek oket.
Az uveget csak attoroltem belul, nincs rajta semmi kulonos.
Kaptak egy kis fagyikajat! Huvos vizet! Ugyhogy most leselkedem, hatha lesz corykaviar.
20200224_142158.jpg
20200224_141409.jpg
Lady Dömper is ott őgyeleg.
 
Back
Oldal tetejére