• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Cuevas del Drach

19:30 visszajott az aram
Szuro ujraindit.
Kivancsi vagyok mi lesz a kovetkezmenye a kb. 3 oras leallasnak. Ugye itt ment a szunetmentes miatt meg ket orat a szuro. A masiknak nem volt ilyen szerencseje. Lottyintek ide is bacit.
A "következményekre" én is kíváncsi vagyok. Szerintem, az ég világon semmi látható nem történik, se az UPS támogatott akvában, se a másikban. ... de érdeklődve várom a visszajelzésed.
 
Sziasztok,
Itt is vizet csereltem. Letoroltem az uveget.
Csilla imadom a crypoidat! Gyonyoruek! A myrio megint a felszint nyaldossa. A tenellus szepen terjeszkedik bal elol. A HMet meg kellene nyirni, de marad jovohetre. A rotala bonsai szenved, corymbosanak hire sincs. Mondtam en neked Mary @mmccannon ,hogy ne eroltessuk a corymbosat, szepen elfogyott. A reinickik szinten kikoptak teljesen. Bucek lassan szepen fejlodnek.Itt nem lattam tovabbra sem elhullast es ugy gondolom a dzsindzsa ellenere is latnam, ha baj volna.
20200126_130600.jpg
20200126_130706.jpg
20200126_130629.jpg
Ne rohogjetek, a lampa kicsit meg van hekkelve. Legkozelebb annak a szebbe tetele jon. Egyenlore azert kell keresztbe a sigszalag, mert parszor beleesett a ledszalag a vizbe.
 
Tartozom Nektek par keppel.
Bevallom par honapja van nehany kulonleges lakoja az akvariumnak. Azert nem mertem megmutatni oket, mert bar mindent elkovettem, hogy a korulmenyek megfeleloek legyenek, megis szamitottam ra, hogy nem maradnak meg. De miutan a narancs tigrincsek olyan boldogok a masikba, megbatorodtam.
Es epp akkor jott a sugallat: Szentgyo felajanlott taitibee garnikat kiprobalasra. Es igy lettet ok.
Igazan kulonlegesek mind egyesevel.
Meg nem szaporodtak, de tukon ulok.
20200126_155618.jpg
20200126_161957.jpg
20200126_155929.jpg
20200126_155342.jpg
20200126_155048.jpg
20200126_155540.jpg
 
Tartozom Nektek par keppel.
Bevallom par honapja van nehany kulonleges lakoja az akvariumnak. Azert nem mertem megmutatni oket, mert bar mindent elkovettem, hogy a korulmenyek megfeleloek legyenek, megis szamitottam ra, hogy nem maradnak meg. De miutan a narancs tigrincsek olyan boldogok a masikba, megbatorodtam.
Es epp akkor jott a sugallat: Szentgyo felajanlott taitibee garnikat kiprobalasra. Es igy lettet ok.
Igazan kulonlegesek mind egyesevel.
Meg nem szaporodtak, de tukon ulok.
View attachment 86579
View attachment 86580
View attachment 86581
View attachment 86582
View attachment 86584
View attachment 86585
Arohamsisakoséletbe! Az uccsó képen lévő egy über hibrid taitibee lett. :ROFLMAO:
 
Szépek a tibeek és a coryk is!;)

Ha ilyen jól bírják nálad a kiképzést, átmenthetnéd az enyémeket is magadhoz, mielőtt az összeset kinyírom.🙏
A helyükön meg indítanék végre egy csigás-corys tenyészetet.
 
Szépek a tibeek és a coryk is!;)

Ha ilyen jól bírják nálad a kiképzést, átmenthetnéd az enyémeket is magadhoz, mielőtt az összeset kinyírom.🙏
A helyükön meg indítanék végre egy csigás-corys tenyészetet.
Ne viccelj velem, mert komolyan veszlek!
 
Amúgy 52 darabot számoltam, amíg kihalásztam őket, szóvel egyet kettőt csak szaporodásra tudsz bírni majd közülük. Azzal amúgy nálam sem volt gond, csak felnevelni nem tudtam a kicsiket, de te már békákból is többszörös sikert tudhatsz magad mögött, menni fog ez is.👍
 
Amúgy 52 darabot számoltam, amíg kihalásztam őket, szóvel egyet kettőt csak szaporodásra tudsz bírni majd közülük. Azzal amúgy nálam sem volt gond, csak felnevelni nem tudtam a kicsiket, de te már békákból is többszörös sikert tudhatsz magad mögött, menni fog ez is.👍
En meg sem szamoltam oket! Azt lattam, hogy rengetegen vannak. 😍 Egyaltalan nem szamitottam ra, hogy ilyen sokat adsz. Csodasak, meg mindig ott ulnek elottuk ha ram nem kapcsolt volna a vilagitas.
Remelem, hogy itt cseperedik fel babagarnela. Mondjuk ha az aranyokat megtartom ( mert azert pusztult am el ebihal, meg kisbeka...nem is egy-ketto), akkor boldog lehetek.
 
Back
Oldal tetejére