• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Cuevas del Drach

Majd, ha már nem leszel beállva, mint a gerely!:LOL:
Én csak január 6-án kezdem újra pörgetni a mókuskereket! Bármikor szívesen látlak, caloglossa nélkül is, természetesen.
:LOL: mindez annak a tukreben, hogy nem igazan iszom alkoholt...a szilvesztereim evek ota ugy telnek, hogy orulok, ha kilenckor nem alszom el.
Akkor 6-a utan kereslek. Addig meg novesztgetem egy kicsit.
 
Ha nem szabsz neki korlátokat, akkor a január 15-i állapoton nem fog látszódni a dragon dekor.:eek:
És mi a helyzet cory fronton? Nem láttál még egy szem ikrát sem? Nagyon drukkolok pedig.;)
 
Sziasztok,

a kicsi sem maradhatott ki a sorból. Jó lett volna őt is high vonalon elindítani, de ez most nem következett be. Számos oka van, de ez hosszú volna ide. Majd egyszer.

Adatok:
Üveg: 303030 GA Opti White
Világítás.: Diy led dimmelve
Szűrő: Tetra ex 600plus matrix+eheim substrat pro, már bejáratott
CO2: nincs

Beltartalom:
Talaj: ADA amazonia light, fehér dekorhomok
Táptalaj: Tropica Plant Growth Substrate
Táp: GA micmac
Kavics: dragon

Növények: minden a régi akiból és a Lonely carmonából van. Jó kis emers kertnek bizonyult. Bucék, Microsorumok kis méretűek, Bolbitis, Ludwigia-ezt már nem tudom pontosan melyik fajta, Staurogyne ami erős hisztibe kezdett úgyhogy lehet, hogy kivágom, mint macskát 💩ni. Van még Myrio Guyana ami meglepő módon még él, Alternanthera Reinecki mini, Hygrophila Corymbosa Siamensis, Lobelia Cardinalis mini, Cuba, Mini Anubias. Ja és ide is került egy kis Crypto Flamingo emers tő....most eldobták az agyukat, de remélem kiheverik.

Állatok a régiek: boraras naevusok, piros neocaridinák, amanok, mini tylok. és majd sünik.

Indítás napja: Május 19.

Pár kép:
View attachment 77149View attachment 77150View attachment 77151View attachment 77152View attachment 77153

Üdv a követőknek! Pussz
Gratulálok.
Nagyon nagyon jó lett a scape.
 
Back
Oldal tetejére