• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Cuevas del Drach

Az ajánlás szerint érdemes aktív szenet használni utána egy ideig, de én sosem tettem, mégsem volt gond. Igaz, nálam 20-30 max.40 literesek az akváriumok.
 
En meg arra, hogy a no plancsi utani elso nagy vizcserekor kitakaritottam a szurot. Azota heti 2x vizcsere van. Minden vizcserekor takaritsam a szurot is?
Én még soha nem használtam a No P. Én a fenben...t használom.,és kritikus adagolásal. A kezelés lejárata után 2x szoktam takarítani a szűrőt, egymásután. 1x kezelés után, és utána meg rá 1 hétre, mikor újból vizcsere van. Ilyenkor, Báci kultúra kötelező. Szűrő és akvárium vízbe is. ;)
 
Én még soha nem használtam a No P. Én a fenben...t használom.,és kritikus adagolásal. A kezelés lejárata után 2x szoktam takarítani a szűrőt, egymásután. 1x kezelés után, és utána meg rá 1 hétre, mikor újból vizcsere van. Ilyenkor, Báci kultúra kötelező. Szűrő és akvárium vízbe is. ;)
Ok. Akkor kitakaritom. Baci van itthon, azt tolom. Koszi.
 
Kipuciztam a szurot. Semmi extrat nem lattam, bar lehet nem is ez a lenyeg. Bacit kapott, en meg idegrohamot. Kerreg ez a vacak tetra 600 plus. Utanaolvasok hogy kell jobban karban tartani...mit szedjek meg szet es zsirozzak meg.
Legutóbb valaki csak megfordította a tengelyt és attól jobb is lett.
 
Sziasztok.

Normal vizcsere es uvegtorles tortent.
A szurofejet istenesen kipucoltam es korbezsiroztam. A tengelyt is fenyesre pucoltam es bezsiroztam. Meg sosem mertem ennyire alaposan megpucolni....hat halas is lett erte. Ujra hangtalan. Koszonom a tippet Csilla.
Meg mindig latok aprosagokat, ugyhogy bizakodo vagyok. Remelem felnonek.
Ime egy par reszlet.
A barlang
20200405_124958.jpg
Es par dzsungi
20200405_124750.jpg
20200405_124755.jpg
20200331_152648.jpg
 
Sziasztok.
Itt is kipucoltam a ki-befolyokat. Letoroltem az uveget. A bucek ecsetesek, kicsik sotetebb a hegy, de nem veszes. Itt is dupla tapot adagolok egy hete.
Az apronep jol van. Ma is negyet is lattam! Motoszkalnak a HM susnyaban. Nem is nyulok hozza, nehogy kettevagjak egyet.
20200411_130036.jpg
Sonka kozben megsult.
Es most johet a jol megerdemelt delutani pihi egy jo kis olvasmannyal es fahejas kaveval.
20200411_133138.jpg
 
Back
Oldal tetejére