• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Csigás Piko

Rotala Pearl.
De szerintem selejtes. A doboz fele hatalmasra nőtt egyenes levelekkel, a másik fele meg ilyen apró maradt.
Nem tudom normál esetben mekkorának kellene lennie. Nagyon lassan nő. Nagy része még az eredeti gyökerein van, pedig már megvan egy ideje.
Aqua Art a gyártója.

Köszönöm!
Én anno Rotala macrandra mini-vel jártam így, hogy ugyanazon dobozból különböző növények fejlődtek.
 
Fél éve már megvan. Ez legaláb a negyedik üvege. Van még belőle másik akváriumban is.
Selejtes vagy sem megtartom. Jól jön az apró növény az apró akváriumokba.
 
A csigás most "tengeri" akváriumként üzemel. Sikeresen felneveltem a maradék sórákot, amit nem etettem meg a halacskákkal.
Már az utódok is megjelentek.
Anyámmal vetettem adalékmentes sót. Literenként 35 gramm himalájasóban lubickolnak. Sera micron-t kapnak enni.
Szűrés nincs, bár én szeretnék, mert ködös a víz, de szegény állatkáknak cunami lenne a leggyengébb áramlás is.
Jó lenne bele valami növény, de nálunk nincs tengerivel foglalkozó üzlet. Legalább némi alga már növöget.

IMG_20220221_175109.jpg
 
A csigás most "tengeri" akváriumként üzemel. Sikeresen felneveltem a maradék sórákot, amit nem etettem meg a halacskákkal.
Már az utódok is megjelentek.
Anyámmal vetettem adalékmentes sót. Literenként 35 gramm himalájasóban lubickolnak. Sera micron-t kapnak enni.
Szűrés nincs, bár én szeretnék, mert ködös a víz, de szegény állatkáknak cunami lenne a leggyengébb áramlás is.
Jó lenne bele valami növény, de nálunk nincs tengerivel foglalkozó üzlet. Legalább némi alga már növöget.

View attachment 163882
Hát a lányom őszintén megtapsolna téged😀 eszembe jut most a savanyú arca, mikor közöltem, hogy sajnos megint nem sikerült a sórák tenyészet kísérletem…
 
Back
Oldal tetejére