• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Cseh boltok

Iron1

VIP kertész
Kíváncsi voltam, errefelé milyen akvarista boltok vannak, s ellátogattam az aquascape.cz -be. Kell egy kis trükk a megtalálásához, de épp költöznek, úgyhogy ezt a részt kihagyom. Fotókat is csináltam, azt meg azért hagyom ki, mert befuccsolt a telefonom... (Külföldön ez extrán jó.)

A lényeg: van minden, mi szem-szájnak ingere. ADA cuccokkal tele, tropica növények stb. Nem GA, de elég ütős. Viszont... A polcokon elég eklektikusan vannak a cuccok, nem igazán jöttem rá, mi a rendszer. Árcímke sincs rajtuk, meg kell kérdezni, mi mennyi. Az akváriumokból az egyiket épp tisztította egy srác, de amúgy elég elhanyagoltak. Látszott, hogy szépen átgondolt az építés, de mondjuk hiányzik 5 centi víz a shallowból, az egyik nagyot benőtte a növény, a másik összenöttben egy 15 centis döglött hal lebeg (szóltam, megnézte a srác, s mondta, hogy költözőben vannak, s ott hagyta :) ).

Így is érdemes megnézni, ha valaki arra jár. Ami vicces volt: a köveknél egy nagy kalapács. :D Ha esetleg törnétek, védőszemüveget vigyetek. Anno otthon a lávakőnél ment a szemembe, nem volt kellemes.
 
Back
Oldal tetejére