• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Crossocheilus siamensis - Sziámi ormányos márna

Sziasztok!
Az létezik, hogy kisebb garnélákat (RC) esznek? Valamiért mintha megfogyatkozott volna az állományom. :(
 
Sziasztok.
Végig olvastam a topic-ot sokminden világos de mégis kérdeznék biztos ami biztos.
1. Medence: 120l, lakói: szifo, black molly, rózsa lazac, anci, páncélos harcsa
2. Ezek mellé jöhet?
3. Egyedül is elvan vagy mindenképpen kell neki társ?
Moha gondom nem lenne mert ebben a medencében nem tartok, sem garnélát.
Egyenlőre ennyi lenne hirtelen.
Köszi a válaszokat! :)
 
Sziasztok.
Végig olvastam a topic-ot sokminden világos de mégis kérdeznék biztos ami biztos.
1. Medence: 120l, lakói: szifo, black molly, rózsa lazac, anci, páncélos harcsa
2. Ezek mellé jöhet?
3. Egyedül is elvan vagy mindenképpen kell neki társ?
Moha gondom nem lenne mert ebben a medencében nem tartok, sem garnélát.
Egyenlőre ennyi lenne hirtelen.
Köszi a válaszokat! :)
Egyedül is jól elvan, a többi lakót nem zargatja. 120 literbe 1 elég szerintem.
 
Egyedül is jól elvan, a többi lakót nem zargatja. 120 literbe 1 elég szerintem.
Köszi a válaszod. Reménykedtem benne, hogy egyedül is elvan mert többet nem szivesen raknék a medencébe. Így is népes tábor lakja a medencét.
 
Köszi a válaszod. Reménykedtem benne, hogy egyedül is elvan mert többet nem szivesen raknék a medencébe. Így is népes tábor lakja a medencét.
Meglátásom szerint kevesebbet koszol, mint egy guppi, annak ellenére, hogy bő 2X nagyobb kifejletten.
 
Na voltam ma az egyik legnagyobb kereskedésben nyiregyen. Nem is ismerik ezt a fajt :D azt hiszem tivább kellessz majd kutakodnom :)
 
Na voltam ma az egyik legnagyobb kereskedésben nyiregyen. Nem is ismerik ezt a fajt :D azt hiszem tivább kellessz majd kutakodnom :)
Lehet más néven ismerik, szerintem nézd meg mik vannak az akváriumokban, könnyen meglehet, hogy ott lesz valamilyen fantázianéven.
 
Lehet más néven ismerik, szerintem nézd meg mik vannak az akváriumokban, könnyen meglehet, hogy ott lesz valamilyen fantázianéven.
Mutattam képet róla az eladónak és csak pislogott rá :) úgy sem ismerte fel :D
Szóval keresek tovább!
 
Eh már csak kettő sziámi algázóm van, a többit sikerült kihalászni és elajándékozni.

De ez a kettő túl gógyis. :D

Ha valaki jön és kikapja őket az akváriumból, viheti!
Ha mond tuti módszert a kihalászásukra, és sikerül, akkor is odaadom ajándékba őket. :)

(Palackos üveg csapda nem jött be, etetéskor hálózás detto nem nyert.)
 
Sziasztok,

Tudnátok mondani nekem valamit erről a halacskáról? :D mennyire szereti a zöld fonal algát? nagyon durván elterjedt a 100-asban. a fény idejéből csökkentettem, de valaminek el kellene pusztítani a rengeteg algát. Arra gondoltam hogy pár hétre a 100 literes aksiba bele kerülne 3db fiatal/kicsi hal. Mennyire jelenthet megoldást?
köszönöm :)
 
Back
Oldal tetejére