• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Converse Hills - BlackFire Iwagumi

Ez tervező progi, vagy mivel csinálod?
Ha csak nem valami új progi, akkor http://www.sketchup.com/
Szuper progi, ezer dologra lehet használni... már aki beletanul. Nekem spec. még nem sikerült. :LOL:
Köszi(y)
ezt szerintem kibeszéltétek nélkülem is :D sima Gugli szkecsáp ;)

@Bandesz nem nehéz ha a geometriai nehézségeit ki tudod játszani, de mondjuk még én sem tudom tökéletesen használni.
A funkciókat érdemes a billentyűzeten váltani, jobb alul ha beírod a kívánt méretet a megfelelő mértékegységben akkor berajzolja. Amit hiányolok belőle a szögek magadásának lehetősége pl., de lehet csak nem találtam még meg :D
 
5 év akvarizálás után elérkezett az idő, hogy tanácsot kérjek fűtőkkel kapcsolatban, ugyanis 19 fokra lement ma reggel a hőmérséklet, szerencsére mindenki jól van, de ez nem állapot, amíg nem kapcsol a távhő, igen hideg van....
2 db 8 literes, egy 9 és egy 12 literes akiba kéne valami fűtés.
Milyen belső fűtőt érdemes beszereznem?

Nem biztos, hogy fűtővel elcsúfítanám az akváriumot. 19 fok még elég szolídnak tűnik nekem. Azt szokták mondani szárazföldi növényekre, hogy 10 fok különbség 2x növekedési ütemet jelent.

Emers bacopa 10 fok alatti levegőhőmérsékletet kibírt:

https://akvakertesz.hu/threads/mennyit-bir-ki-a-kertben-dirted-tank-teszt.6394/page-3#post-329787

A fenti infóért felelősséget nem válalok, ha mondjuk 18.5 fokon kipusztul az egész akváriumod :)
 
Nem biztos, hogy fűtővel elcsúfítanám az akváriumot. 19 fok még elég szolídnak tűnik nekem. Azt szokták mondani szárazföldi növényekre, hogy 10 fok különbség 2x növekedési ütemet jelent.

Emers bacopa 10 fok alatti levegőhőmérsékletet kibírt:

https://akvakertesz.hu/threads/mennyit-bir-ki-a-kertben-dirted-tank-teszt.6394/page-3#post-329787

A fenti infóért felelősséget nem válalok, ha mondjuk 18.5 fokon kipusztul az egész akváriumod :)

Ezt szerintem kicsit benézted :),
a post amit idézel 2 éves :D:D:D

A panel problémám elég rég megoldódott, nem kell aggódni, hogy elrondítom egy fűtővel ;).
 
Ezt szerintem kicsit benézted :),
a post amit idézel 2 éves :D:D:D

A panel problémám elég rég megoldódott, nem kell aggódni, hogy elrondítom egy fűtővel ;).

Hoppá, bocsánat... ezt a topicot néztem vissza, és nem vettem észre, hogy volt egy kis időugrás :) Sorry.
 
Sziasztok
Ma beköltözik 7 Galaxy razbóra, ha sikerül a muzeális fujifilmbe életet verni akkor lehet fotó is lesz :)
 
Ezek szerint a fujiba nem sikerült életet lehelned.:(
Hogy vált be a flexi mini?
A Fuji működni működik, de nem halak fotózására lett kitalálva, képtelenség egy éles fotót lőni vele.:(
Messziről az akva jól mutat de a halak elmosódott foltok... ha otthon leszek tolok olyan fotót. :(

A Flexi viszont pöpec; később, ha kifutott ez az akva akkor piros növényekkel is kipróbálom.:)
 
Utoljára módosított:
Nem is a Flexire fogtam;) (egyértelműsítettem)

út közben voltam, de lényeg az, hogy nagyon kevés jó fotót találsz majd Galaxy-ról. Gyors állandóan mozgó halak. Piszok nehéz fotózni őket.
Talán a legszebb még mindig Chris Lukhaup fotója ami rendesen bevakuzva készült.

Ezt a halat egy erős lámpával is nehéz elkapni élesen.
 
Kérnék egy moderátort, hogy tegye át ezt a naplót a befejezettek közé.
Köszönöm.

Ma reggelre az akvárium megsemmisítette önmagát a hátfal végigrepedésével. Még jó hogy fóliázva van így csak kb 2 pohár víz csöpögött ki...
Május 24. utállak...!!!:mad::arghh::finger::punch:
 
Kérnék egy moderátort, hogy tegye át ezt a naplót a befejezettek közé.
Köszönöm.

Ma reggelre az akvárium megsemmisítette önmagát a hátfal végigrepedésével. Még jó hogy fóliázva van így csak kb 2 pohár víz csöpögött ki...
Május 24. utállak...!!!:mad::arghh::finger::punch:
Na ne basssz:eek: Pöpec akva volt... Nagyon sajnálom:( Hirtelen azt hittem, hogy a nagyról van szó, na de ez is elég nagy veszteség.
 
Back
Oldal tetejére