• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Comeback

Galaxyk beváltak? Abból sem túl sok 6db.
CRS csapatban láttál már petéset vagy babagarnélát?
Teszel fel képet a nyomtatott beömlődről?
A hűség nem gond, klímás a lakás vagy megoldod máshogy?
 
@hunbecks12 nagyon eltűntél mostanság!
Nekem nagy vágyam volt egy ilyen Beta szett, de kezdem azt hinni, nem szerencsés konstrukció, ha ennyire nem frissíted a naplód a szebbnél szebb képekkel.
Nem vált be? Vagy csak nagyon nyár van és kicsit háttérbe szorult az akvarisztikai hobbi?
 
@hunbecks12 nagyon eltűntél mostanság!
Nekem nagy vágyam volt egy ilyen Beta szett, de kezdem azt hinni, nem szerencsés konstrukció, ha ennyire nem frissíted a naplód a szebbnél szebb képekkel.
Nem vált be? Vagy csak nagyon nyár van és kicsit háttérbe szorult az akvarisztikai hobbi?

Huuu...basszus!
El sem mondom mi volt. :D
Elfelejtettem a jelszavam :D
Kértem a jelszó visszaállítást, de sosem jöttek meg az e-mailek. Aztán egy idő után meguntam és elengedtem.
Az akvárium is idegesített, jó hogy nem vettetek.
Hazaérek és írok egy nagyobb lélegzetvételű bejegyzést és csinálok képeket.
Az akva fut, most egész algamentes, de a lakók megtizedelődtek sajnos.
 
Nos....
Vissza kellett olvasnom, hogy hol vegyem fel a fonalat...Elég messze volt.
Foszfát és ecset még sok ideig probléma volt, de mára már azt mondom kezelhető.
Sajnos a lávakőről szerintem sosem fog eltűnni, de ezzel már megbarátkoztam.
Valami történt az akváriumban úgy fél éve és az összes CRS pár nap alatt eltűnt, nagyjából a galaxykkal egyidőben.
Otoval folyamatosan próbálkozom, de mindig egy marad meg hosszútávra. Lehet, hogy az az egy, aki a kezdetektől velem van.
Endlerek vígan elvannak az amanokkal karöltve, náluk semmi elhullás nem volt, a többiek teljesen eltűntek.
Egyetlen brigi maradt hírmondónak.
Csigák folyamatos gondot jelentenek, pedig minden nap könyékig vagyok az akváriumban és nyomom össze őket.

Visszatérve a Beta szettre....Soha többet!!! Még jó, hogy már nem is lehet kapni.
Plexi hátlapot pár hét után elengedte a ragasztó, pillanatragasztózhattam vissza, de az a folt azóta tiszta alga, le sem tudom kaparni róla.
Szűrés nem az igazi, beömlőről is néha lecsúszik a cső...Macera az egész.
 
Pedig hogy vágytam egy ilyen szettre, csak nekem túl drága volt, aztán hirtelen el is tűnt a kínálatból.
Az utolsó képed alapján nem is hinném, micsoda Canossát kellett járnod.
A CRS pusztulása még érthető, de a galaxyk? Miközben az endlerek élnek és virulnak? Ráadásul az amanok az elsők, akik lelépnek, ha nem stimmel valami a vízzel. Totál rejtély, mi lehetett nálad.
Sajnálom, hogy ennyi rossz élmény ért. Jó, hogy sikerült visszatérned a fórumra.
 
Pedig hogy vágytam egy ilyen szettre, csak nekem túl drága volt, aztán hirtelen el is tűnt a kínálatból.
Az utolsó képed alapján nem is hinném, micsoda Canossát kellett járnod.
A CRS pusztulása még érthető, de a galaxyk? Miközben az endlerek élnek és virulnak? Ráadásul az amanok az elsők, akik lelépnek, ha nem stimmel valami a vízzel. Totál rejtély, mi lehetett nálad.
Sajnálom, hogy ennyi rossz élmény ért. Jó, hogy sikerült visszatérned a fórumra.
Galaxykat elképzelhető, hogy beszívta a szűrő.
Azzal ma kezdek is valamit. Ragasztok egy szúnyogháló szerű anyagot a szűrő felőli oldalra így nem fog tudni beszívni senkit.
Aztán hónap elején beruházok pár törpe coryra, meg némi növényre. (Pogo, bolbitis, anubias, buce) Kellene kis ráncfelvarrás, mert így elég koncepciótlan a történet. Némi faanyag is elférne még és pár apróbb kő, kavics, hogy részletesebb legyen a scape. És lehet megfűzöm @evavigh kollégát, hogy értékesítsen nekem újra pár CRS porontyot.
Most már úgy gondolom beállt minden, nem lehet újabb malőr.
 
Pedig hogy vágytam egy ilyen szettre, csak nekem túl drága volt, aztán hirtelen el is tűnt a kínálatból.
Az utolsó képed alapján nem is hinném, micsoda Canossát kellett járnod.
A CRS pusztulása még érthető, de a galaxyk? Miközben az endlerek élnek és virulnak? Ráadásul az amanok az elsők, akik lelépnek, ha nem stimmel valami a vízzel. Totál rejtély, mi lehetett nálad.
Sajnálom, hogy ennyi rossz élmény ért. Jó, hogy sikerült visszatérned a fórumra.
Amúgy olcsón megszámítom neked a szettet, ha lejár ez a scape ;) :LOL::ROFLMAO:
 
Most tértem haza pár új lakóval.
Nem azt kaptam, amit szerettem volna, de ez van.
2 endler és 6 amanda érkezett.
Nem volt törpe cory.... :(
 
@hunbecks12 itt mi a helyzet február óta? Tudtál már törpe coryt szerezni?
Ugye tudod, hogy a bakancslistámon van a Beta szetted, ha egyszer lejár ez a scape, bontod és valami nagyobba vágod a fejszéd.;)
 
Hú, megkönnyebbültem; most nagy kő esett le a szívemről, hogy még van remény, nem került süllyesztőbe ez a szett.🤗
A gömbmohád kifejezetten csini.;)
 
Back
Oldal tetejére