• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Co2 palack csere, vigyázzatok!

Többniyre a Kárpátia tüzépen szoktam cseréltetni, de év elején zárva volt, akkor Inotán a Komfort-Bázis Kft-nél cseréltem, Ők Messeresek, Kicsit arrébb a Mék kft (Méhtelep :) ) meg lindés
Van jelentősége, hogy melyik melyik? A Messernel csak a Messert fogadják el?
 
Van jelentősége, hogy melyik melyik? A Messernel csak a Messert fogadják el?

Szia!
Nekem a szombathelyi Messer lerakatban becserélték a Linde palackomat teli Messer-re.
Linde és SIAD errefelé csak a sajátjukat cserélik.
(Egy Linde-s ember azt mondta hogy van egy megállapodás köztük hogy mindegyik csak sajátot tölt/cserél, csak a Messer nem tartja be)

Üdv,
Tamás
 
Sziasztok! Miskolcon lakom, rendeltem Invitalpetről egy 5 Liter(!) est. A messerbe ránézett a pali, mondta hogy nem tudja cserélni, merthogy nincs rajta a messeres címke, meg hogy olyan bóvli gyanús. Ugyan ez volt az Internnél. Mindketten mondták, hogy próbálkozzak a Lindénél. Telefonon közölték ott is, a siadnál is, hogy ahhoz hogy megtöltsék a nevemnek meg minek (a feszkó miatt csak ezt jegyeztem meg) rajta kellene lennie a nyakán, amit egyébként 30×ezerért tudnak megcsinálni. Valakinek lenne ötlete, hol tudnám megtölteni? Vagy inkább küldjem vissza, hátha látok valamit a pénz egy részéből.
 
Az én invitalpetes palackom epp a heten toltottek tele szigetszentmikloson.

Bar neked az baromi kiesik Miskolctol, csak azert mondtam, hogy cserelni nagy valoszinuseggel sem a linde sem a messer nem fogja. Ezeket csak toltik!
 
Sziasztok! Miskolcon lakom, rendeltem Invitalpetről egy 5 Liter(!) est. A messerbe ránézett a pali, mondta hogy nem tudja cserélni, merthogy nincs rajta a messeres címke, meg hogy olyan bóvli gyanús. Ugyan ez volt az Internnél. Mindketten mondták, hogy próbálkozzak a Lindénél. Telefonon közölték ott is, a siadnál is, hogy ahhoz hogy megtöltsék a nevemnek meg minek (a feszkó miatt csak ezt jegyeztem meg) rajta kellene lennie a nyakán, amit egyébként 30×ezerért tudnak megcsinálni. Valakinek lenne ötlete, hol tudnám megtölteni? Vagy inkább küldjem vissza, hátha látok valamit a pénz egy részéből.
Elsőkörben ahhoz fordulnék, amelyik cégtől vetted. Mondják meg ők a járható utat, mivel kötelességük olyan terméket forgalombahozni, ami megfelel az előírásoknak.
 
Az én invitalpetes palackom epp a heten toltottek tele szigetszentmikloson.

Bar neked az baromi kiesik Miskolctol, csak azert mondtam, hogy cserelni nagy valoszinuseggel sem a linde sem a messer nem fogja. Ezeket csak toltik!
Szia! Szigetszentmiklóson hol?
Most hívtam a Siad-ot, ők azt mondták, hogy csak olyan palackot tudnak tölteni, aminek a nyakában a forgalmazó neve szerepel és ezek ők. Vagyis csak Siad-os palackokat töltenek.
 
Szia! Szigetszentmiklóson hol?
Most hívtam a Siad-ot, ők azt mondták, hogy csak olyan palackot tudnak tölteni, aminek a nyakában a forgalmazó neve szerepel és ezek ők. Vagyis csak Siad-os palackokat töltenek.
Trimixplusz KFt. Barázda utca 46
 
Back
Oldal tetejére