• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

CO2 Diffúzor

Lehet idővel elpattan majd az üveg. Az eredeti kerámiát könnyebb áttolni. De ötletes. Áztatni kellett már?


Ez most vicc, nem hiszem el, ilyen nincs. Ebben a pillanatban elpattant. Most ahogy elolvastam 20perce meg jó volt leültem hogy írok és egy reccsenés kíséretében annyi [emoji23][emoji23]

Már csak azt nem tudom mit csinálok a meg megjön az új. Kb szerda lesz gondolom. :(.
Pécsen valakinek kölcsön difije?! :(
 
Ez most vicc, nem hiszem el, ilyen nincs. Ebben a pillanatban elpattant. Most ahogy elolvastam 20perce meg jó volt leültem hogy írok és egy reccsenés kíséretében annyi [emoji23][emoji23]

Már csak azt nem tudom mit csinálok a meg megjön az új. Kb szerda lesz gondolom. :(.
Pécsen valakinek kölcsön difije?! :(

Legközelebb inkább meg sem szólalok.... :)

A fórumon van diy diffúzor esetleg nézed meg azt, 1-2 napig jó lehet. Volt már gyufaszál meg minden :)
 
pff :) és tényleg! nem kellett nekik sok idő.

Egy észrevétel!
GA honlap főoldal - csillagos akció szlogen "új co2 diffúzorok" ha erre a pirosra kattintunk még mindig az oase fűtőkre vezet a link. A sor végi vásárolja meg most az jó :)
 
Nem tudjátok hány nap szokott lenni a szállitás? Mert meg péntek éjjel adtam le egy rendelést de nem kaptam csak egy e-mailt hogy a rendelésem frissült.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Nem tudjátok hány nap szokott lenni a szállitás? Mert meg péntek éjjel adtam le egy rendelést de nem kaptam csak egy e-mailt hogy a rendelésem frissült.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Nem tudom mit rendeltél így nick alapján nem tudunk beazonosítani.
De ha emlékeim nem csalnak Aquario difi volt? Fórum bejegyzésed alapján?
Mai napra várjuk a DHL-t a szállítmánnyal.
 
Back
Oldal tetejére