• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

CIPS 2018

Sziasztok!

4, 5, 29, 42, 61, 88- ezek tetszenek, hasonlót szeretnék építeni idén!
Jó lenne egy versenynaptárat összeállítani, hogy milyen versenyekre lehet egyáltalán neveznünk és mettől meddig.
Erről a versenyről nem is emlékszem hogy hallottam volna!

A.ttila
 
Sziasztok!

4, 5, 29, 42, 61, 88- ezek tetszenek, hasonlót szeretnék építeni idén!
Jó lenne egy versenynaptárat összeállítani, hogy milyen versenyekre lehet egyáltalán neveznünk és mettől meddig.
Erről a versenyről nem is emlékszem hogy hallottam volna!

A.ttila
Srácok!
Egy buta kérdés....
Azt tudjuk, hogy sokszor az ilyen hardscapek, alapok, vázak hetekig, hónapokig épülnek, finomodnak.
Aztán jön a növényesítés, feltöltés...
Hogy nem úszik fel az egész???!!
 
Srácok!
Egy buta kérdés....
Azt tudjuk, hogy sokszor az ilyen hardscapek, alapok, vázak hetekig, hónapokig épülnek, finomodnak.
Aztán jön a növényesítés, feltöltés...
Hogy nem úszik fel az egész???!!
Az a kb 60 liter pillanatragasztó csodákra képes[emoji16] és nem olyan ragasztó amivel mi ragasztunk[emoji39]
 
Az a kb 60 liter pillanatragasztó csodákra képes[emoji16] és nem olyan ragasztó amivel mi ragasztunk[emoji39]
Komolyan ettől féltem...tényleg annyit ragasztanak??!
Hihetetlen, mert némelyikben borzalmas mennyiségű dekor van...
 
Sziasztok!

Srácok!
Egy buta kérdés....
Azt tudjuk, hogy sokszor az ilyen hardscapek, alapok, vázak hetekig, hónapokig épülnek, finomodnak.
Aztán jön a növényesítés, feltöltés...
Hogy nem úszik fel az egész???!!
Sok ragasztó fogja!

Mi pedig az előre beáztatott fákat az emers mohásítás, növényesítés ideje alatt napi 2-3x spricceljük ozmó vízzel takarás (üvelap) mellett, így nem száradnak ki és feltöltéskor is lent maradnak.

AmegA
 
Köszi a megosztást. (y)

A nyáron itt járt nálunk, jót beszélgettük. Kicsit talán magával vitt egy kis GA varázst :)

Még személyesen nem találkoztam vele.
Remélem, hogy egy kicsit tud majd nyomni a szinvonalon itt Dániában, és kapott sok inspirációt a GA-tól. Határozottan elkéne itt is egy ilyen üzlet (y)
Sajnos itt az akvarista hobbi eléggé haldoklóban van. Leszámítva azt a pár embert aki komolyan csinálja.
 
Back
Oldal tetejére