• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Cikkek, hírek, érdekességek

Ott mar bazi nagy gaz van, ha a kerdest egy jogasz teszi fel. :D (en probaltam ertelmezni a szoveget, de feladtam, pedig fontos a rakok miatt nekunk is, amit felfogtam az az, hogy nincs gerinctelen kivetel, szoval a komposztgiliszta is bejelenteskoteles es valszleg soooookkal kevesebben lesznek a kovetkezo terraplazan)
 
Ott mar bazi nagy gaz van, ha a kerdest egy jogasz teszi fel. :D (en probaltam ertelmezni a szoveget, de feladtam, pedig fontos a rakok miatt nekunk is, amit felfogtam az az, hogy nincs gerinctelen kivetel, szoval a komposztgiliszta is bejelenteskoteles es valszleg soooookkal kevesebben lesznek a kovetkezo terraplazan)
Pont ezért kérdeztem.
 
kedvtelésből tartott haszonállat... igazából politikust kéne tartanunk... se haszna, se nem kedveljük :D

szerk: belegondolva sajnos mi tartjuk el őket :(
Tulajdonképpen a kormányrendelet az engedélyköteles szaporításról szól... szóval továbbgondolva... Az elmúlt időszakban volt már precedens politikusaink szaporodásának megörökítésére. Ha ilyenre vállalkozol, várjuk a hiteles dokumentumfilmet. Ja és készülj fel anyagilag, mert nem pároznak bárhol és nagyon különleges feltételeket kell biztosítani nekik.
 
Utoljára módosított:
Tulajdonképpen a kormányrendelet az engedélyköteles szaporításról szól... szóval továbbgondolva... Az elmúlt időszakban volt már precedens politikusaink szaporodásának megörökítésére. Ha ilyenre vállalkozol, várjuk a hiteles dokumentumfilmet. Ja és készülj fel anyagilag, mert nem pároznak bárhol és nagyon különleges feltételeket kell biztosítani nekik.
ereszcsatornával berendezett terrárium kell nekik :D
(esetleg fehér porral felszórva a talaj)
 
Elkanyarodtunk a topictol kicsit, igy egy kis ontopic tema: 1300 ftert lehet 10 fele magot rendelni a Nemzeti Biodiverzitás- és Génmegőrzési Központtol. Csavazatlan, nem GMO, tajfajtak. Mindenkinek ajanlom, foleg akinek kertje van. :) https://www.mintakeres.hu/
Köszi @tsokee!!! mi már meg is rendeltük a fejadagot! Bar idén elhatároztuk, hogy nem magozunk...de ugy tűnik nem lehet kibírni :)
 
@Szabó Henrik @AmegA
nehogy ne olvassátok ;)
Köszi!

A tavalyi magokat sem ültettük el mert elfogyott a hely és kifutottunk az időből, de így legalább nem vitte el az árvíz, viszont nem tudtuk adminisztrálni és fotókkal hitelesíteni, ezért feketelistára kerültünk, vagyis nem rendelhetünk és nem tudjuk mennyi az elévülési idő, tehát maradnak a tavalyi magok amiket.... :ROFLMAO:!

AmegA
 
Gyógyszermaradványok miatt változik a hazai halak teste
2021-et írunk, de ez még mindig nyitott bicska a zsebemben.
Van egy magyar találmány, egy cég épült köré, és még mindig ódzkodnak a hazai vízművek.
A pilot projektet anno direkt Telkiben hozták létre, a kórház miatt. Gyakorlatilag zéró gyógyszermaradvány, stb..
De ezzel a találmánnyal megépült, a világ legnagyobb ipari parkjának szennyvíztisztító projektje (Indonéziában) megkapta mind a WWF (World Wildlife Foundation), mind a WHO díját.
Még mindig nem értem, valójában nem is akarom megérteni, hogy idehaza miért nem kell?!?
 
Back
Oldal tetejére