• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Cikkek, hírek, érdekességek

2021-et írunk, de ez még mindig nyitott bicska a zsebemben.
Van egy magyar találmány, egy cég épült köré, és még mindig ódzkodnak a hazai vízművek.
A pilot projektet anno direkt Telkiben hozták létre, a kórház miatt. Gyakorlatilag zéró gyógyszermaradvány, stb..
De ezzel a találmánnyal megépült, a világ legnagyobb ipari parkjának szennyvíztisztító projektje (Indonéziában) megkapta mind a WWF (World Wildlife Foundation), mind a WHO díját.
Még mindig nem értem, valójában nem is akarom megérteni, hogy idehaza miért nem kell?!?
De így legalább mérni tudjuk a covid fertőzöttek nagyságrendjét és a kokain és amfetamin fogyasztás volumenét is. Mi lenne velünk ezen hiteles adatok nélkül??? Csak sötétben tapogatóznánk. :ROFLMAO:
 
2021-et írunk, de ez még mindig nyitott bicska a zsebemben.
Van egy magyar találmány, egy cég épült köré, és még mindig ódzkodnak a hazai vízművek.
A pilot projektet anno direkt Telkiben hozták létre, a kórház miatt. Gyakorlatilag zéró gyógyszermaradvány, stb..
De ezzel a találmánnyal megépült, a világ legnagyobb ipari parkjának szennyvíztisztító projektje (Indonéziában) megkapta mind a WWF (World Wildlife Foundation), mind a WHO díját.
Még mindig nem értem, valójában nem is akarom megérteni, hogy idehaza miért nem kell?!?
Le💩ják és sajnálják rá a 💵t. Röviden tömören.
 
én nem fogalmaznék ilyen sarkalatosan... igazából csak rá kéne világítani a dologról olyan szemszögből, hogy ebből mennyi pénzt tudnának ellopni... mindjárt lenne érdekük foglalkozni a dologgal :D
Nálad a pont. Tárgyalásaim 90%-ában ez volt érezhető.
Mondjuk Zalalövőn nem gondolkodtak, csak azt mondták, most sokba fog kerülni, utána meg spórol nekünk. (100 m3/nap kapacitású szennyvíztisztítóról van szó.)
 
Back
Oldal tetejére