• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Cikkek, hírek, érdekességek

Végre lelkiismeret-furdalás nélkül gyilkolászhatnád a bettákat. :)
A legjobb rész a videóban az volt, amikor feltúrta az egész akvát. :D
És belerakhatnék két hímet. Vajon egymásnak mennének a cgi halak? :unsure: Kíváncsi leszek, hogy az ilyenekre is rámennek-e, meg hogy bettát nem tartunk neon hallal, aranyhallal, stb. :D
 
Nem találtam jobb topicot, tehát ide...
3 dolog:
1- vajon mit művelnének abban a lazacaim?
2- az a pico lámpa jópofa
3- tipp az úszónövények elkerítésére
1 - Alsó hangon halálra zabálnák magukat utána meg orgiába kezdenének.
2 - 100 lumennel azért még egy ilyen kicsi kübliben is kihívás zöld vizet gyártani.
3 - Salvinia fluitansnál próbáltam, de a híresen szutyok minőségű tapikorongok miatt felejtős.
Amúgy ugyanezt csinálom immár 10. éve az udvaron, és áttelelnek. De Magad is láttad, mikor jártál nálam.
 
Hétfőn debrecenben jártunk és @kmisi ajánlására megnéztük milyen is az a fénnyel festés🙂
Igazad volt Misi semmilyen képernyő nem tudja vissza adni azt az élményt amit ott látsz az épület előtt! 🙂
Köszi a program ajánlást! 🙂
Nem a legjobb videó, végig kézből videózni de meg kellett mutatni itthon a gyerkőcöknek is🙂
 
Hétfőn debrecenben jártunk és @kmisi ajánlására megnéztük milyen is az a fénnyel festés🙂
Igazad volt Misi semmilyen képernyő nem tudja vissza adni azt az élményt amit ott látsz az épület előtt! 🙂
Köszi a program ajánlást! 🙂
Nem a legjobb videó, végig kézből videózni de meg kellett mutatni itthon a gyerkőcöknek is🙂
Örülök, hogy olyan programot ajánlottam, amely elnyerte tetszéseteket. Remélem az est többi része is ilyen jól sikerült.

Mi is kimentünk a családdal - főleg, hogy az "én házamat" - firkálták össze 😂
Ezt az élményt ténylegesen élőben, a helyszínen kell megélni.
A mostani is szép volt, de mindannyiunk egyöntetű véleménye az, hogy az elsőt - 2016 - eddig nem sikerült felülmúlni.
 
Örülök, hogy olyan programot ajánlottam, amely elnyerte tetszéseteket. Remélem az est többi része is ilyen jól sikerült.

Mi is kimentünk a családdal - főleg, hogy az "én házamat" - firkálták össze 😂
Ezt az élményt ténylegesen élőben, a helyszínen kell megélni.
A mostani is szép volt, de mindannyiunk egyöntetű véleménye az, hogy az elsőt - 2016 - eddig nem sikerült felülmúlni.
Minden a tervek szerint alakult🙂
Megérkeztünk, sétáltunk, vacsoráztunk (szuper volt), sétáltunk, megnéztük a "házadat", sétálgattunk majd elindultunk lassan hazafelé 🙂
 
Back
Oldal tetejére