• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Cikkek, hírek, érdekességek

Nem nagyon tudtam még utánanézni, nekem ez új, és az állam is leesett.. :)
Jó lenne sziló helyett, meg tereprendezésnél :D
( Érdemes végignézni :) )

 
Utoljára módosított:
Nem vagyok semmilyen mas forumon igy csak ezt lathattam. Face-m sincs de gondolom mik mehetnek. Azert nem akartam megnevezni mert a tobbi felzarkozni probalo forumon nagyon megy a macskolodas. Ez az egyetlen ahol nem talalkoztam vele.

Többek között az ilyen dolgokért, no meg azért mert minden kezdőt szénné oltanak ki is léptem minden csoportból az elmúlt 1-1.5 évben.
Sajnos baj van az emberek fejében. Ez egy gyönyörű hobbi és egész másról kellene szólnia. Nagyjából ez a fórum erre a segítség alapú közös gondolkodásra épít. Közben minden trollfaktort zéró toleranciával kezelünk.
 
Többek között az ilyen dolgokért, no meg azért mert minden kezdőt szénné oltanak ki is léptem minden csoportból az elmúlt 1-1.5 évben.
Sajnos baj van az emberek fejében. Ez egy gyönyörű hobbi és egész másról kellene szólnia. Nagyjából ez a fórum erre a segítség alapú közös gondolkodásra épít. Közben minden trollfaktort zéró toleranciával kezelünk.
Pedig azért a szivacsszűrő az azért mégis csak szivacsszűrő!!!
:p :p :p
 
Pedig azért a szivacsszűrő az azért mégis csak szivacsszűrő!!!

Ez olyan mint a high tech, low tech, ei nem ei, pc meg a mac :) Ha ez értelmes keretek között történik nincs gond vele.

Konkrétan 3-4 akvarista csoportból azért léptem ki mert napi jelenséggé vált, hogy belép egy kezdő, segítséget kér, majd nap végére kivágják a csoportból miután jól elküldik a pélóba és lealázzák. Jah és persze miután kilépett még a távollétében mindennek lehordják. Nekem az akvarizálás és a hobbi nem erről szól.
És kétségeim vannak, hogy a jövő generációjához, a hobbi megismertetéséhez, megszerettetéséhez bármilyen pluszt tudnak adni a fent említett stílus miatt. Leginkább csak rombolást látok. Értékteremtést nem.
 
Eleg nehany fb csoportba benezni. Es ez mindent el is mond roluk es a szinvonalrol
Sajnos párszor már beleszaladtam ebbe... Helyenként a padlót verdesi alulról az IQ. A tiszteletet nem ismerik.
Megértem.
Egy tippem lett volna: akvarista.hu, de oda már ember nem jár úgy szétrombolták a fórumot az üzemeltetők.
Nem jársz messze az igazságtól...

Pont ezért szeretek itt böngészgetni ha van időm, nagyon más a morál és a hozzáállás!!! Bár mindenhol így működne...
 
Többek között az ilyen dolgokért, no meg azért mert minden kezdőt szénné oltanak ki is léptem minden csoportból az elmúlt 1-1.5 évben.
Sajnos baj van az emberek fejében. Ez egy gyönyörű hobbi és egész másról kellene szólnia. Nagyjából ez a fórum erre a segítség alapú közös gondolkodásra épít. Közben minden trollfaktort zéró toleranciával kezelünk.
Tokeletes a szemlelet. Nagyon egyetertek. Szemmel lathato a hobi rabjainak a gyonyoru fejlodese. Nagyon orulok, hogy annak idejen belebotlottam Luigiekba, akik ajanlottak ezt a forumot.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Ez olyan mint a high tech, low tech, ei nem ei, pc meg a mac :) Ha ez értelmes keretek között történik nincs gond vele.

Konkrétan 3-4 akvarista csoportból azért léptem ki mert napi jelenséggé vált, hogy belép egy kezdő, segítséget kér, majd nap végére kivágják a csoportból miután jól elküldik a pélóba és lealázzák. Jah és persze miután kilépett még a távollétében mindennek lehordják. Nekem az akvarizálás és a hobbi nem erről szól.
És kétségeim vannak, hogy a jövő generációjához, a hobbi megismertetéséhez, megszerettetéséhez bármilyen pluszt tudnak adni a fent említett stílus miatt. Leginkább csak rombolást látok. Értékteremtést nem.

Teljesen adom. Sajnos nagyon szabadjára vannak eresztve a userek ezekben a csoportokban. Az igazán gáz szerintem az, hogy egy ilyen alázás után szépen megy az illető szabopéter, vagy valami más ájtatosmanó oldalára álszenteskedni ezerrel. Elég gyomorforgató, ahogy némely ember viselkedik az online térben, de szerencsére van még pár Völgyzugoly-szerű "Utolsó meghitt otthon". ;)
 
És elhoztad???!!! Nem fog nekik hiányozni?[emoji23]:D:whistle:
[emoji3]neeem. [emoji3] elsore okozott csak oromot. Otthon megunnam hamar. Nekem kisse google forditos szognek tunt elsore. Brutal hosszu mondatokkal.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Ez olyan mint a high tech, low tech, ei nem ei, pc meg a mac :) Ha ez értelmes keretek között történik nincs gond vele.

Konkrétan 3-4 akvarista csoportból azért léptem ki mert napi jelenséggé vált, hogy belép egy kezdő, segítséget kér, majd nap végére kivágják a csoportból miután jól elküldik a pélóba és lealázzák. Jah és persze miután kilépett még a távollétében mindennek lehordják. Nekem az akvarizálás és a hobbi nem erről szól.
És kétségeim vannak, hogy a jövő generációjához, a hobbi megismertetéséhez, megszerettetéséhez bármilyen pluszt tudnak adni a fent említett stílus miatt. Leginkább csak rombolást látok. Értékteremtést nem.
Sajnos nem csak az akvarisztikában jelenség ez Viktor.Fotós oldalakon is ez megy.Azon vagyok némiképp elcsodálkozva ,hogy az "amatőr "fotós vajon miért is amatőr .Mert mindenkinél mást jelent.:facepalm:
 
Lekgözelebb légy szíves minél élesebb és tisztább képet róla (vagy hasonló dokumentumról). Nagyon szeretem ezt a régi nyelvezetet olvasni.
Köszönet a megosztásért! (y)
Nemtudom mi tortent. Tu eles a kep a teloban. Feltoltes utan ennyit romlott.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Sajnos nem csak az akvarisztikában jelenség ez Viktor.Fotós oldalakon is ez megy.Azon vagyok némiképp elcsodálkozva ,hogy az "amatőr "fotós vajon miért is amatőr .Mert mindenkinél mást jelent.:facepalm:

Szerintem az FB-t teljesen el lehet felejteni, ha hasznos véleményekre vágysz.
De valószínűleg a régi hagyományos oldalak a mai napig működnek itthon is, ahol valódi fotós közösség értékeli a képed.
Az FB marad like-ra max.

Kint tengernyi ilyen értékelős oldal van. Legutóbb talán az slr lounge-ot láttam ahol ilyen fotó értékelés ment.

Lehet érdemes elgondolkodni valami fitetős klubbon, ha komolyan gondolkodsz a fotózáson. Annyit szerintem megér a dolog. Minden más felszereléshez képest nudli.
 
Back
Oldal tetejére