• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ÚJDONSÁG Christel Kasselmann - Aquarium Plants

viktorlantos

Alapító
Admin
Tegnap megjelent az új kiadás a növényes bibliából végre ANGOLUL!

Több, mint 500 akváriumi növénnyel. Kemény kötetes, az egyetlen igazi forrás a témában.
640 oldal, szóval nem egy apró darab :) Ajándéknak, gyűjteménybe, fanatikusoknak, könyvmolyoknak kiváló.
Sajnos korábban leginkább csak németül volt elérhető. Nagyon régen készült angol változat belőle.

Christellel beszéltem és most még felmérés szinten kérdezem, ki az aki érdekelne a könyv, a szerző által dedikáltan?
70 EUR környékén van az ára ez a jelenlegi árfolyammal nagyjából kiszámolható.

Egy első csomagot rendelünk a napokban és az előrendelések függvényében módosítanám a mennyiséget.

Aquarium-Plants-Cover-3D-782x1024.jpg
 
Tegnap megjelent az új kiadás a növényes bibliából végre ANGOLUL!

Több, mint 500 akváriumi növénnyel. Kemény kötetes, az egyetlen igazi forrás a témában.
640 oldal, szóval nem egy apró darab :) Ajándéknak, gyűjteménybe, fanatikusoknak, könyvmolyoknak kiváló.
Sajnos korábban leginkább csak németül volt elérhető. Nagyon régen készült angol változat belőle.

Christellel beszéltem és most még felmérés szinten kérdezem, ki az aki érdekelne a könyv, a szerző által dedikáltan?
70 EUR környékén van az ára ez a jelenlegi árfolyammal nagyjából kiszámolható.

Egy első csomagot rendelünk a napokban és az előrendelések függvényében módosítanám a mennyiséget.

View attachment 90513
Ezt nálatok lehet megrendelni? És hogyan? Webshop?
 
Tegnap megjelent az új kiadás a növényes bibliából végre ANGOLUL!

Több, mint 500 akváriumi növénnyel. Kemény kötetes, az egyetlen igazi forrás a témában.
640 oldal, szóval nem egy apró darab :) Ajándéknak, gyűjteménybe, fanatikusoknak, könyvmolyoknak kiváló.
Sajnos korábban leginkább csak németül volt elérhető. Nagyon régen készült angol változat belőle.

Christellel beszéltem és most még felmérés szinten kérdezem, ki az aki érdekelne a könyv, a szerző által dedikáltan?
70 EUR környékén van az ára ez a jelenlegi árfolyammal nagyjából kiszámolható.

Egy első csomagot rendelünk a napokban és az előrendelések függvényében módosítanám a mennyiséget.

View attachment 90513
Ez a 2003-as kiadástól mennyire tér el?
 
A korábbi verzióval mi a helyzet? Én simán letöltöttem a netről pdf formátumban és abban a hitben voltam, hogy ingyen letölthető. Ez nem így van? Ez a verzió 530 oldalas volt és 2003-as kiadású.
 
Nem tudom, de a kövi héten megkapom a sajátot, megnézem, ha gondolod.
Az angol verzió nagyon régen nem volt újranyomtatva. Azóta több verzió megjelent a könyvből, minden kiadásnál bővítettek az anyagon.

Nézd meg pl az oldalszámot ez jó kiindulási alap lehet.
Köszönöm ez a lényeg. Légyszi Viktor nézd majd meg. Ha érdemben, tartalmi részben nem sokat változott, akkor én kihagyom, ha jelentősen bővebb, akkor természetesen megfontolom a megvásárlását.
 
Nem ingyenes. És ezzel a szerző kutatómunkáját teszed tönkre.
Azért ne túlozzunk. Pont ezért kérdeztem, hogy mi a státusza ennek a könyvnek. Csodálkoztam, hogy ilyen könnyen le lehet tölteni teljes pdf formában számos oldalról, úgy, hogy "Free"-ként van jelölve.
 
Azért ne túlozzunk. Pont ezért kérdeztem, hogy mi a státusza ennek a könyvnek. Csodálkoztam, hogy ilyen könnyen le lehet tölteni teljes pdf formában számos oldalról, úgy, hogy "Free"-ként van jelölve.

Igen "free" mert valaki feltöltötte, a felület kezelője pedig nem foglalkozik ellenőrzéssel.
Kitesz egy hasonló nyilatkozatot:
"This content was uploaded by our users and we assume good faith they have the permission to share this book."
Aztán mossa kezeit, hogy neki nem jelzett a jogtulajdonos, hogy vegye le.
 
Azért ne túlozzunk. Pont ezért kérdeztem, hogy mi a státusza ennek a könyvnek. Csodálkoztam, hogy ilyen könnyen le lehet tölteni teljes pdf formában számos oldalról, úgy, hogy "Free"-ként van jelölve.

Az interneten minden fent van ahogy szokták mondani. Naponta egy csomó időm megy el, hogy szerzői jogi problémák után megyek videó stb vonalon a GA-ban.
Azt gondolom, hogy legalább egy tematikus fórumon tiszteljük meg azzal az alkotót, hogy nem reklámozzuk a google linket. Ezért töröltem.

Egyébként nagyon örülök, hogy sok év után a hobbi akvaristák nyomására megszületett egy új angol verzió.
Az utolsó ahogy te is írtad 2003-ban volt és azóta a szerző rengeteg munkát tolt még bele, hogy folyamatosan bővítse a könyvet.
Évekig csak németül volt olvasható, már azt hittem sosem lesz belőle angol. És akkor tessék! :) A nagy semmiből, mindenféle bejelentés nélkül.
Közel 20 év munkája, kíváncsian várom az új verziót. 👍
 
:D Hát te egyedül biztos nem teszed tönkre, de ha mindenki ezt csinálná, nem érné meg könyvet írni.

Igen "free" mert valaki feltöltötte, a felület kezelője pedig nem foglalkozik ellenőrzéssel.
Kitesz egy hasonló nyilatkozatot:
"This content was uploaded by our users and we assume good faith they have the permission to share this book."
Aztán mossa kezeit, hogy neki nem jelzett a jogtulajdonos, hogy vegye le.

Pont ezért kérdeztem az első hozzászólásomban, hogy mi a státusza ennek a könyvnek. Nagyon sok helyről le lehetett tölteni, míg más komolyabb növényes könyvet nem. Ez zavart meg, és ezért gondoltam, hogy rákérdezek. Ha tudom, hogy nem hivatalos, akkor nem töltöm le.

És ezzel a szerző kutatómunkáját teszed tönkre.

Mint látod, pont arra irányult a kérdésem, hogy kiderítsem, hogy hivatalos-e. Szerintem nem tettem semmi olyat, ami a szerző szempontjából kifogásolható lenne. Akik direkt letöltik nem legálisan, azok valószínűleg nem fogják megpróbálni kideríteni, hogy a szerző hozzájárult-e.
 
Utoljára módosított:
Az interneten minden fent van ahogy szokták mondani. Naponta egy csomó időm megy el, hogy szerzői jogi problémák után megyek videó stb vonalon a GA-ban.
Azt gondolom, hogy legalább egy tematikus fórumon tiszteljük meg azzal az alkotót, hogy nem reklámozzuk a google linket. Ezért töröltem.

Egyébként nagyon örülök, hogy sok év után a hobbi akvaristák nyomására megszületett egy új angol verzió.
Az utolsó ahogy te is írtad 2003-ban volt és azóta a szerző rengeteg munkát tolt még bele, hogy folyamatosan bővítse a könyvet.
Évekig csak németül volt olvasható, már azt hittem sosem lesz belőle angol. És akkor tessék! :) A nagy semmiből, mindenféle bejelentés nélkül.
Közel 20 év munkája, kíváncsian várom az új verziót. 👍
Nem bánnám, ha e-book-ként is kijönne. Vettem már több akvarisztikai könyvet e-book formában. Lehetne ebook szekció is a GA webshopban is...
 
Back
Oldal tetejére