• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Chihiros LED lámpa tapasztalatok

Külön vezérlővel minden rendesen gyártott (nyugati) táp vezérelhető. Ha külön van jelezve a dimmelhetőség, az azt jelenti, hogy külön vezérlő nélkül, a tápegységen található potméterekről is dimmelhető. Ez utóbbi professzionális felhasználásnál kell, pl növénytermesztésnél, de macerás a te napfelkeltédet és naplementédet így szabályozni, illetve felesleges funkció neked.

Ez akkor jó, ha nagy áramerőséggel dolgozol, mert a biztonságos használatnál az átmenő áramerősség túl sok is lehet egy átlagos pl chihiros akvárium vezérlőhöz. Az itt is népszerű tápok 15A-30A összteljesítményre vannak tervezve, de arra is rgb-ben, így csatornánként csak 5-7,5A-ben.

Nekem 180 literre nagyon jó hatásfokú LG ledekkel, 24v-on van 6A, de itt többnyire a gyengébb hatásfokú, és 12V-os rendszereket olvashatod, pl a magas CRI 5730-as v-tac ledszalagot, amiből ugyanekkora fényteljesítmény, mint az enyém, már 16A, és akkor még csak 180 literes akváról beszélünk.

16A-t szabályszerűen már csak az (W)RGB vezérlő 2-3 csatornájára szétbontva lenne szabad rákötni táp vezérlő között legalább 1,5mm2, vezérlő + ledszalag között legalább (2*)0,75 vezetékkel feltételezve, hogy két egyenlő hosszúságú szakaszra bontod a szalagokat. Itt sokan használnak 0,5mm2 vezetékeket relatív nagy teljesítményhez is.
Koszonom a kimerito valaszt.
 
Helló! Egy ismerősöm szeretne egy A901-es lámpát venni, de 100cm az akva. Az állítható lábat fel lehet ezekre is szerelni? Úgy jó lenne neki.
 
Szisztok
Úton van egy chihiros wrgb 30 led lámpa ha esetleg valakinek van vele tapasztalata azt szívesen fogadom. Ahogy elnéztem a színei gyönyörűek 1800 lumen én egy 35 literes dennerle scaper's tankon fogom használni bízok benne hogy be válik és a commander elég biztató kiegészítő hozzá!
 
Szisztok
Úton van egy chihiros wrgb 30 led lámpa ha esetleg valakinek van vele tapasztalata azt szívesen fogadom. Ahogy elnéztem a színei gyönyörűek 1800 lumen én egy 35 literes dennerle scaper's tankon fogom használni bízok benne hogy be válik és a commander elég biztató kiegészítő hozzá!

Kinabol rendeled? Vammal hogy allsz?
 
Szisztok
Úton van egy chihiros wrgb 30 led lámpa ha esetleg valakinek van vele tapasztalata azt szívesen fogadom. Ahogy elnéztem a színei gyönyörűek 1800 lumen én egy 35 literes dennerle scaper's tankon fogom használni bízok benne hogy be válik és a commander elég biztató kiegészítő hozzá!
70% on megy egy 60literes kocka felett ,hibátlan!
 
Remélem megérkezik nektek vám nélkűl akkor lehet rendelek egyet én is
Bízok benne h igen meg elvileg 150 euroig nincs vám csak áfa utána olvastam 22 euroig meg semmi de egész jó árban sikerült meg találni már csak a szállítási időre leszek kíváncsi kedden rendeltem azt írták 48 vagy 72 órán belül küldik
 
Akinek plus szériás lámpája van (5sor led), ti milyen magasra állítottátok a vízfelszín fölé? És mire dimmeltétek vissza, milyen akváriummélység mellett?
 
Akinek plus szériás lámpája van (5sor led), ti milyen magasra állítottátok a vízfelszín fölé? És mire dimmeltétek vissza, milyen akváriummélység mellett?
Kb. 10cm-re vannak a felszintol, 45 centis es 36 centis vizoszlopnal is, mindegyik 95 cri-sre cserelt ledekkel. A 45 centis 150 literes, 2 db plusos van felette. 60-70%-on mennek (a hatso stemsoros megy 70-en)
 
Bízok benne h igen meg elvileg 150 euroig nincs vám csak áfa utána olvastam 22 euroig meg semmi de egész jó árban sikerült meg találni már csak a szállítási időre leszek kíváncsi kedden rendeltem azt írták 48 vagy 72 órán belül küldik
Nem maga a vám a tragédia, hanem a fix 7000 ft-os vámkezelési költség. Ergo 150 euróig +27% áfa +7000ft vámkezelés jár. Ha érdekli a nav-ost, akkor bármit írhat a számlára, mert rendre megnézik ebayen, hogy mennyibe kerül. Max ha nem gyári, barna kartonba tenné, akkor nem ismerné fel esetleg.
 
Nem maga a vám a tragédia, hanem a fix 7000 ft-os vámkezelési költség. Ergo 150 euróig +27% áfa +7000ft vámkezelés jár. Ha érdekli a nav-ost, akkor bármit írhat a számlára, mert rendre megnézik ebayen, hogy mennyibe kerül. Max ha nem gyári, barna kartonba tenné, akkor nem ismerné fel esetleg.
Igen sajnos vannak ilyenek akik már azért is meg nézik de talán szerencsém lesz meg látjuk
 
Back
Oldal tetejére