• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Chihiros LED lámpa tapasztalatok

Viszont több érdekes újdonság is érkezik ezen kívül aminek kifejezetten örülök.

Vivid 2 kis méretben
WRGB 2 slim, ami szerintem az Aquasky RGB-vel lesz egy kategóriában fényerőben.
A fenti wifi HUB

Reméljük az elsők között tesztelhetjük ezeket is. 👍
 
Viszont több érdekes újdonság is érkezik ezen kívül aminek kifejezetten örülök.

Vivid 2 kis méretben
WRGB 2 slim, ami szerintem az Aquasky RGB-vel lesz egy kategóriában fényerőben.
A fenti wifi HUB

Reméljük az elsők között tesztelhetjük ezeket is. 👍
Na az jó lenne 😊 így nem potyára vásárolná az ember... bár magamat ismerve teszt és ismeret hiányában is megvenném 😁
 
Viszont több érdekes újdonság is érkezik ezen kívül aminek kifejezetten örülök.

Vivid 2 kis méretben
WRGB 2 slim, ami szerintem az Aquasky RGB-vel lesz egy kategóriában fényerőben.
A fenti wifi HUB

Reméljük az elsők között tesztelhetjük ezeket is. 👍

Pont ma mutattam Tominak a képet. Vegre egy lámpa elegáns állítható lábakkal.
 

Attachments

  • 27CF0651-62D9-4CD0-B7A7-CF0A1C5875B1.jpeg
    27CF0651-62D9-4CD0-B7A7-CF0A1C5875B1.jpeg
    288.3 KB · Megtekintések: 39
Sziasztok!

Vivid 2 lámpával kapcsolatban szeretnék érdeklődni.
A hűtőventilátor hangos mondjuk az ATI lámpákhoz viszonyítva?
 
ITT beszélgettünk erről, pont ugyanebben a relációban.
Köszönöm szépen, így sajnos nálam kiesett a választható eszközök közül. Pont egy ATI lámpát szeretnék leváltani előbb-utóbb, de közel néma lámpára.
 
Köszönöm szépen, így sajnos nálam kiesett a választható eszközök közül. Pont egy ATI lámpát szeretnék leváltani előbb-utóbb, de közel néma lámpára.
Kérdezd eMZét! A 41. oldalon azt írja (gondolom, idáig nem olvastál el..) az otthoni tesztet követően, hogy hangos venti probléma megoldva.
 
Köszönöm szépen, így sajnos nálam kiesett a választható eszközök közül. Pont egy ATI lámpát szeretnék leváltani előbb-utóbb, de közel néma lámpára.
Szerintem annyira nem vészes, az elején engem is zavart. Módosítani akartam rajta, de aztán nem jutottam el addig, mert megszoktam(és az asszony is, bár őt az elején se zavarta:ROFLMAO:). Viszont az elején utána olvastam a dolgoknak, a venti csavarjait szokták kivenni és akkor nem adja át a rezgést a lámpának, vagy csavarok helyett rugalmas anyaggal fel szokták ragasztani. Lehet meg is próbálom az egyiken, ha kikapcsol a világítás. Szerintem venti nélkül is bírná, ha teljes csendet akar az ember. 50%on megy a lámpa és rendesen hideg, esetleg az elektronikának kellhet a ventilátor.
 
Kérdezd eMZét! A 41. oldalon azt írja (gondolom, idáig nem olvastál el..) az otthoni tesztet követően, hogy hangos venti probléma megoldva.
Elolvastam az egészet. Kicsit tanácstalan vagyok. Most 60 cm széles az akváriumom, de szeretnék majd 90 cm-re váltani. Olyan lámpára kell váltanom ami mindkét esetben jó lehet (akár dimmelve 60p-nél)
ONF vagy Chichiros vagy ADA Solar RGB jöhet így szóba, de nem tudok mi alapján dönteni. Viszont ez már a másik topic témája lesz.
 
Back
Oldal tetejére