• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Chihiros LED lámpáról tapasztalatok

Bálint Nagy

VIP kertész
Hát megvettem a CH WRGB II-őt, de az applikáció nem dobott fel. Az, hogy a gyári beállítás olyan amilyen az oké, de, hogy a saját beállítást nem lehet úgy kalibrálni ahogy én akarom az bosszantó. Egyáltalán a fehér ledeket miért nem lehet kalibrálni? E téren jobban jártam volna ha WRGB1-et veszek vagy VIVID2-est ezeknek elsőre tetszett a variálhatósága... Azt se tudom, hogy normális e az,, hogy a vevőegység olyan forró, hogy megfogni nem lehet. Szóval nem tudom... lehet én vagyok a béna vagy nagyon a HeliaLUX Spectrum-hoz vagyok szokva.
hmm. A wrgb2 csak a nevében w. Tulajdonképpen rgb. Azért lett a neve wrgb, hogy nyomatékosítsák a teljesítményét, ami nem rgb, hanem jóval nagyobb. Ezért nem lehet fehéret állítani. Nyugodj meg, hogy sokkal jobb, mint az egyes.

viktorlantos

Alapító
Admin
Hát megvettem a CH WRGB II-őt, de az applikáció nem dobott fel. Az, hogy a gyári beállítás olyan amilyen az oké, de, hogy a saját beállítást nem lehet úgy kalibrálni ahogy én akarom az bosszantó. Egyáltalán a fehér ledeket miért nem lehet kalibrálni? E téren jobban jártam volna ha WRGB1-et veszek vagy VIVID2-est ezeknek elsőre tetszett a variálhatósága... Azt se tudom, hogy normális e az,, hogy a vevőegység olyan forró, hogy megfogni nem lehet. Szóval nem tudom... lehet én vagyok a béna vagy nagyon a HeliaLUX Spectrum-hoz vagyok szokva.

A bluetooth modul ami nagyon meleg. Ennek jelenleg ez az üzemi hőmérséklete.

Burney

Kertész tanonc
Össze kell egyáltalán párosítani? A Vivid 2-nél csak az applikációt kell használni, nem kell párosítani a telefonnal a beállításokban. Vagy az applikáción keresztül se működik?
Össze kell, mert kéri. Ha nincs párosítva akkor offline és nem tudok belépni

Imi93

Kertész szaki
Nekem csak Bluetooth-ot és a helymeghatározást kell bekapcsolni, utána látja, nem kell semmit se párosítani. Nem működik azóta se?

Burney

Kertész tanonc
Na szóval, egy másik készüléken működik a lámpa, mert amin használtam volna az nincs optimalizálva az applikációhoz! Ezekszerint akármivel ne vezérelje az ember... ez egy fekete pont! A beállítási lehetőség eléggé ingerszegény. Kövezzetek meg, de már sajnálom, hogy pénzt áldoztam erre a cuccra. A fénye olyan erős, hogy stadiont lehetne vele bevilágítani. Általam megálmodott (előző világitásból) napkelte és napnyugta effekt itt nem működik, nem is nagyon tudok kikeverni se, mert elveszti a hatását azzal, hogy a lámpa fehér kalibráció hiányában önhatalmulag brutálba állítja a fényt. Egy narancssárgát úgy tudtam kikeverni, hogy majd 100% on volt a piros és 5% on a zöld, de az is inkább napsárga mint narancs. Ezzel se lenne baj, de nem az a cél, hogy egyből sárgás legyen hanem fokozat legyen mint egy napkelténél. Mindegy, hogy időzitettem, köze nem volt a beállításomhoz! Egyszerűen nincs fokozatosság, 1%on úgy világít mit 10%on... mintha egyből felkapcsolnám a lámpát. Az előző pilácsom fényben nem, de programozás tekintetében veri a CH Wrgb2-t. Ha commander4-et lehet vele használni, akkor kipróbálom azzal is, ha nem akkor jöhetnek a tuti tippek 😊

Jopet

Legenda
Próbáld ki TC420-szal, azzal talán finomabban tudod állítani. Ha kell, kipróbálásra tudok kölcsönadni egyet. Ezt még megfontolom, de talán "örökibe" is...

Burney

Kertész tanonc
Próbáld ki TC420-szal, azzal talán finomabban tudod állítani. Ha kell, kipróbálásra tudok kölcsönadni egyet. Ezt még megfontolom, de talán "örökibe" is...
köszi! Tanulmányozni fogom, addig észben tarom az ajánlatod. :)

Oldal tetejére