• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Chihiros LED lámpa tapasztalatok

Commander a WRGB 2-höz nem kell. Folyamatos Bluetooth kapcsolatra nincs szükség, de áramszünet esetén kell az app, hogy a pontos időt újra megtalálja, de ilyenkor a program megmarad.
Most nézegettem ezeket a világításokat, és látom, hogy a commander a WRGB 1-hez kell. Viszont a commanderes beállítás nekem jobban tetszik (átmenetek időhöz igazítva stb.), ez benne van a WRGB 2-ben is? Olyan videot nem találtam youtubeon vagy legalább is full demonstráció nincs fent... persze gondolom a WRGB 2-es jobb így elképzelhető, hogy tudja azt amit az 1-es. Na ez a dilemmám WRGB1 vagy WRGB2? :)
 
ez benne van a WRGB 2-ben is?
A programot az applikációban írod, az pedig a commanderhez is és a 2-es verzióhoz is ugyanaz. A GA honlapján ott a link az alkalmazáshoz. Nem ismerem a 2-es verziót, így csak feltételezem, de minden bizonnyal pontosan ugyanúgy működik vele is.
Amúgy az alkalmazásban a pontos beállításhoz nem árt egy jó nagy érintőképernyő, ugyanis egy időgörbén kell ujjbeggyel beállítani az adott időpontokhoz tartozó értékeket mind a négy csatornán külön-külön.

screen-0.jpg?fakeurl=1&type=.jpg
 
Utoljára módosított:
A programot az applikációban írod, az pedig a commanderhez is és a 2-es verzióhoz is ugyanaz. A GA honlapján ott a link az alkalmazáshoz. Nem ismerem a 2-es verziót, így csak feltételezem, de minden bizonnyal pontosan ugyanúgy működik vele is.
Amúgy az alkalmazásban a pontos beállításhoz nem árt egy jó nagy érintőképernyő, ugyanis egy időgörbén kell ujjbeggyel beállítani az adott időpontokhoz tartozó értékeket mind a négy csatornán külön-külön.

View attachment 97138
Hát pont nem ez a beállítás mód az, ami nekem nem tetszik!

IMG_20201018_221233.jpg
Nekem ez jön be, hogy olyan időre húzzam a színeket ahova akarom. Nekem JUWEL Helialuxom van, az pont ilyen elven működik, ha ez is benne van a WRGB2-be akkor nincs is több kérdésem... 😊 A nagyképernyő meg nem gond, tabletről nyomnám.
 
Jó kacifántosan fogalmazol :) Miért nem azt írod, hogy "ez tetszik"? Értem amúgy hogy tetszik, ez a módszer valóban látványos és átlátható is egyben. Egérrel pl. frankó is lenne, mondhatni legjobb. De ujjal nem annyira fasza szórakozni a percekkel. Emiatt én jobban csípem a TC420 féle beállítást, ahol számokat begépelve adom meg az időpontokat és százalékokat, ott nincs anyázás, elsőre megy minden :)
 
@Burney találgatás helyett menj el a GA-ba és nézd meg élőben hogyan működik. Nekem van commanderes wrgb1-esem és próbáltam már az új CII vezérlést is. Tök ugyan úgy tudod állítani. Sőt talán az új app frissítéssel egy kicsit jobb is.
 
@Burney találgatás helyett menj el a GA-ba és nézd meg élőben hogyan működik. Nekem van commanderes wrgb1-esem és próbáltam már az új CII vezérlést is. Tök ugyan úgy tudod állítani. Sőt talán az új app frissítéssel egy kicsit jobb is.
Nem találgatok, csupán megerősítést keresek azoktól akik használnak ilyet. Most vennék egyet, de sajnos a GA-ban jelenleg nem kapható. Így németből rendelem meg ha valaki megerősíti, hogy a C2-es jobb mint az C1... esetemben most választ kaptam tőled.
 
Nem találgatok, csupán megerősítést keresek azoktól akik használnak ilyet. Most vennék egyet, de sajnos a GA-ban jelenleg nem kapható. Így németből rendelem meg ha valaki megerősíti, hogy a C2-es jobb mint az C1... esetemben most választ kaptam tőled.
Azt hittem wrgb2-t szeretnél venni. :oops: A wrgb2 szebb fényt csinál. Itt egy youtube videó:
 
Nem találgatok, csupán megerősítést keresek azoktól akik használnak ilyet. Most vennék egyet, de sajnos a GA-ban jelenleg nem kapható. Így németből rendelem meg ha valaki megerősíti, hogy a C2-es jobb mint az C1... esetemben most választ kaptam tőled.

Kb. 1,5 hét amúgy és lesz, már valahol úton van hozzánk.
A többiek minden más hasznos infót leírtak.
 
Nagyon köszi az infót! 😊
A fényterelőről annyit kell tudni, hogy alapvetően árnyékoló, nem visszatükröződő tudomásom szerint. Kis diy megoldással viszont meg lehet oldani a tükröződést is, bár led lámpa esetében a fényvisszaverés annyira nem lényeges szerintem
 
A fényterelőről annyit kell tudni, hogy alapvetően árnyékoló, nem visszatükröződő tudomásom szerint. Kis diy megoldással viszont meg lehet oldani a tükröződést is, bár led lámpa esetében a fényvisszaverés annyira nem lényeges szerintem
Tisztában vagyok vele, hogy nem tükröződő, nem is akarom, hogy az legyen, pusztán a képembe ne világítson ezerrel... arra kell csak 😊
 
Sziasztok!
Van egy 2,5 éves Chihiros A601-esem, ma este hirtelen a teljesítménye kb. a felére esett vissza.
Mind a hét fokozaton megy, dimmelni is tudom, csak olyan, mintha félgőzön menne minden fokozaton...
Van vmi ötletetek?
 
Sziasztok!
Van egy 2,5 éves Chihiros A601-esem, ma este hirtelen a teljesítménye kb. a felére esett vissza.
Mind a hét fokozaton megy, dimmelni is tudom, csak olyan, mintha félgőzön menne minden fokozaton...
Van vmi ötletetek?
Szerintem trafó gond.
 
Lehet igazad lesz....ami furcsa, hogy vasárnap hallottam az akva irányából egy kisebb pukkanást, azt hittem a CO2 cső durrant el, de nem láttam semmit...
A világítás rendben volt azóta is....ma estig.
 
Na, megnéztem mégegyszer, Chihiros A Series 601 Plus-om van. Kiszedtem a közdarabit, amin a dimmer van. Úgyis csak kb. 50%- t tud.
Az a nagy darab fekete doboz (adapter), gondolom az lehet a ludas.
Lehet olyat venni valahol? Én nem nagyon találtam.... aliexpressz talán...de mire ideér, minden tönkremegy...
 
Na, megnéztem mégegyszer, Chihiros A Series 601 Plus-om van. Kiszedtem a közdarabit, amin a dimmer van. Úgyis csak kb. 50%- t tud.
Az a nagy darab fekete doboz (adapter), gondolom az lehet a ludas.
Lehet olyat venni valahol? Én nem nagyon találtam.... aliexpressz talán...de mire ideér, minden tönkremegy...
Teszel fel képet az adapterrol? Hátha okosabbak leszunk a parameterek alapjan.
 
Back
Oldal tetejére