• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Chihiros LED lámpa tapasztalatok

Megjött DHL-lel a WRGB (sajna fekete színben) a mai nap. 60 cm 3500 lumen, 204 chip. Kíváncsi leszek milyen fénye lesz. Lehet az A plust is leveszem és csak ezt teszem fel. Az akva most nem a legszebb formáját mutatja, de talán teszek fel képeket a hétvégén, hogy milyen színeket produkál.
 
Na addig rágtátok a fülemet míg rendeltem 5 méter ledszalagot... 12.000.- És ha elrontom a működő Chihiros lámpákat, a ti lelketeken fog száradni a sötétség miatt kipusztult növények tömkelege és az én idegállapotom. :D

ahogy őket ismerem - vállalják a kockázatot ...
:D
 
Megjött DHL-lel a WRGB (sajna fekete színben) a mai nap. 60 cm 3500 lumen, 204 chip. Kíváncsi leszek milyen fénye lesz. Lehet az A plust is leveszem és csak ezt teszem fel. Az akva most nem a legszebb formáját mutatja, de talán teszek fel képeket a hétvégén, hogy milyen színeket produkál.

nekem pont a fekete tetszik jobban ...
Kár, hogy nem 45 centis!
 
Hogy nekem mennyire semmit sem mondanak ezek a számok, az félelmetes!!! :eek:
Mi a különbség az 5630 és az 5730 között?????:unsure:
Az 5730-nál nagyobb gyártási szórást engednek meg, mint a régi 5630-asnál. Tehát a "még így is jó lesz az nekik" elvet követik.
A hatásfoka viszont nőtt az új típusnak:
5630 -> 76,04 lm/W
5730 -> 84,9 lm/W 11,6%-al jobb a hatásfoka, mint a réginek.
Viszont a jobb LED-ek már 100-110 lm/W hatásfokkal működnek (állítólag). Viszont azok ára nem 1,5 USD/100db... ;)
 
ahogy őket ismerem - vállalják a kockázatot ...
:D
Sajnos én is így érzem. :)

Kezdésnek átalakítok 3 lámpát (az 4.5m szalag), ha tetszik akkor a maradék 5-öt is. De az még 7m szalag, sokba van... :)
 
S honnan tudod, hogy ez valós spektrumkép? Ezeket csak mások ígérgetik nem? A valóság meg lehet egészen más.
Tsokee az újabban többször is emlegetett V-tac 5730 szalag színképét illesztette be ide. Az anrodíszllécen ha rákeresel, tesztekkel igazolták illetve kis mértékben cáfolták a gyártó által megadott paramétereket. Elég komoly a labortesztjük, arról is tudsz ott olvasni. Miért ne hinnénk nekik? Mert kereskedők? :D Itt ez most elég kevés érv ellene.

http://www.anrodiszlec.hu/article_info.php/articles_id/1183
http://www.anrodiszlec.hu/article_info.php/articles_id/1154
 
Utoljára módosított:
S honnan tudod, hogy ez valós spektrumkép? :) Ezeket csak mások ígérgetik nem? A valóság meg lehet egészen más.
Az alábbi eredmények az ANRO saját laborjában készült mérések során lettek rögzítve. A mérések módszerei és körülményei a gyártói mérésekétől eltérhetnek, így a kapott adatok is eltérhetnek a gyártó által megadott adatoktól. A mérések fő célja az volt, hogy a különböző gyártók termékei összehasonlíthatók legyenek egy egységes rendszerben.
 
Sajnos én is így érzem. :)

Kezdésnek átalakítok 3 lámpát (az 4.5m szalag), ha tetszik akkor a maradék 5-öt is. De az még 7m szalag, sokba van... :)

Megvolt.

Első pilácsnál bénáztam, mert túl vékony fejet raktam a pákára, a másik kettőnél már ment mint a karikacsapás a forrasztás.
Viszont ezeket a véglezáró fémeket tartó kis csavarokat úgy túlhúzzák a kis kínai kezek, hogy vért p*sáltam mire kitekertem - az utolsó két lámpánál a kábelkivezetés felőli oldalon tudtam csak leszedni a csavarokat, izomból tekerve. Még jó hogy van bitang fejminőségő csavarhúzóm... Meg is nyíródott pár csavar feje kicsit.

Szép fénye van nagyon, de csak gyorsan bekapcsoltam meg ki, mert ilyenkor már alszanak a garnélák. :D
Megrendeltem a maradék lámpákba is a led szalagot. :)
 
Megvolt.

Első pilácsnál bénáztam, mert túl vékony fejet raktam a pákára, a másik kettőnél már ment mint a karikacsapás a forrasztás.
Viszont ezeket a véglezáró fémeket tartó kis csavarokat úgy túlhúzzák a kis kínai kezek, hogy vért p*sáltam mire kitekertem - az utolsó két lámpánál a kábelkivezetés felőli oldalon tudtam csak leszedni a csavarokat, izomból tekerve. Még jó hogy van bitang fejminőségő csavarhúzóm... Meg is nyíródott pár csavar feje kicsit.

Szép fénye van nagyon, de csak gyorsan bekapcsoltam meg ki, mert ilyenkor már alszanak a garnélák. :D
Megrendeltem a maradék lámpákba is a led szalagot. :)
Na ugye hogy megy ez neked. Ez olyan mint a szex. Kerulgeted mint a forro kasat de ha raveszed magad, sose szabadulsz a gondolattol.
Amugy a csavaroknal nem volt tul huzva, nyugtasd meg magad, mindbe ilyen profi egyszer hasznallatos modon van betekerve. Amiket en szereltem, mar a visszatekeresnel is mindegy hogy ment bele,ferden vagy egyenesen.
 
Tsokee az újabban többször is emlegetett V-tac 5730 szalag színképét illesztette be ide. Az anrodíszllécen ha rákeresel, tesztekkel igazolták illetve kis mértékben cáfolták a gyártó által megadott paramétereket. Elég komoly a labortesztjük, arról is tudsz ott olvasni. Miért ne hinnénk nekik? Mert kereskedők? :D Itt ez most elég kevés érv ellene.

http://www.anrodiszlec.hu/article_info.php/articles_id/1183
http://www.anrodiszlec.hu/article_info.php/articles_id/1154
Amugy a v-tac forgalmazoi oldalan is korrigaltak a fenyerteket 2520l/m-re. Kuldtem is nekik egy szep levelket, hogy akkor most mi van (A termeken, amit kaptunk meg a 3000 szerepel, fogyaszto megtevesztes.), ha kapok valaszt megosztom. :)
 
Back
Oldal tetejére