• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Chihiros LED lámpa tapasztalatok

Sziasztok, tervezek egy 60x30x45-ös 81 literes vagy 60x30x36os 64 literes akit nem tudom még melyik néz ki jobban. Melyik lámpát válasszam inkább chihirios e602 vagy chihirios a plus 601est (na ennek nem tudom a pontos típusát)
Szia,
@BBálint kartárs árul egy 601-es Aqasky-t, én azt venném, ha 60 centis akváriumra keresnék pilácsot ...
 
Igen én is gondolkodtam az rgb-ben és abban is, hogy kivárom az új wrgb -t, de ezeknek nem kevés a fénye? Értem itt a lumen /liter arányt, valamint kéne a lámpa fénye a hardscape tervezésénél vagy csak én gondolom rosszul? Az rgb led csak kétezer valahány száz lument tud, az e601 3600 lument az e602 7200at az a plusz meg 9600at ha jól emlékszem. Az hogy 60 centi széles egy dolog, de 30-40 centi vizet kell átvilágítani.
 
Igen én is gondolkodtam az rgb-ben és abban is, hogy kivárom az új wrgb -t, de ezeknek nem kevés a fénye? Értem itt a lumen /liter arányt, valamint kéne a lámpa fénye a hardscape tervezésénél vagy csak én gondolom rosszul? Az rgb led csak kétezer valahány száz lument tud, az e601 3600 lument az e602 7200at az a plusz meg 9600at ha jól emlékszem. Az hogy 60 centi széles egy dolog, de 30-40 centi vizet kell átvilágítani.

Ezt látod nem tudom, de pl @viktorlantos vagy a többi GA-s srác tud tapasztalatokat megosztani veled az offtopic Aquaskyről.

Olyat tudunk játszani, hogy a 301-es Chihirosomat elviszem egyszer magammal és megnézed az akváriumodon keresztben, hogy levilágít-e az aljáig.
(napi rendszerességgel járok dolgozni felétek, legfeljebb egyszer nem Magyarszéken át megyek Pécsről)
Nálam 35 centi magas nano-n volt és ledimmelve is elég volt a fénye. Az Aquasky ennél csak jobb lehet, de befejeztem a marketingelést, nincs érdekeltségem az eladásban.
 
Sziasztok. Egy 30x30x35 kockát fogok világítani chihiros a301 - el . Hanyas fokozaton lenne érdemes használni?növények :karácsony moha, bacopa, crypto , microsorum, anubias Továbbá tervbe van amazonaszi békatutaj és ambulia. Egy betta lakja . A békatutaj azért lesz hogy árnyékoljon . Plusz valaki tud adni tanácsot tápozásban? Előre is köszi
 
Sziasztok. Egy 30x30x35 kockát fogok világítani chihiros a301 - el . Hanyas fokozaton lenne érdemes használni?növények :karácsony moha, bacopa, crypto , microsorum, anubias Továbbá tervbe van amazonaszi békatutaj és ambulia. Egy betta lakja . A békatutaj azért lesz hogy árnyékoljon . Plusz valaki tud adni tanácsot tápozásban? Előre is köszi
6-os 7-esen, inkább 6, de ki kell majd tapasztani és kb 10-14 cm magasságra belőve.
 
Ennek a lába nem állítható fix magasságon van . Ez az "A" széria
Hozzá veszed az időzítőjét (Kb. 5,000) és olyan %-ra teszed amilyenre akarod. (0-100%) és máris nem vagy rákényszerítve fix dimmelési pontokhoz.
Nálam 65%-on megy 14 cm-en de, ha a fix magasságod mondjuk 8 cm, akkor lejjebb veszed pl. 56%-ra.
 
Hozzá veszed az időzítőjét (Kb. 5,000) és olyan %-ra teszed amilyenre akarod. (0-100%) és máris nem vagy rákényszerítve fix dimmelési pontokhoz.
Nálam 65%-on megy 14 cm-en de, ha a fix magasságod mondjuk 8 cm, akkor lejjebb veszed pl. 56%-ra.
Nem akarok már mást hozzá rendelni. Tetszik így a design dimmeléssel fogok akkor babralni Köszi a válaszokat. Tápozásra van topic?
 
Hozzá veszed az időzítőjét (Kb. 5,000) és olyan %-ra teszed amilyenre akarod. (0-100%) és máris nem vagy rákényszerítve fix dimmelési pontokhoz.
Nálam 65%-on megy 14 cm-en de, ha a fix magasságod mondjuk 8 cm, akkor lejjebb veszed pl. 56%-ra.
Nézem ezeket a Chihiros led lámpákat, nincs a led előtt védőbúra. Ez nem gond? :O
 
6-os 7-esen, inkább 6, de ki kell majd tapasztani és kb 10-14 cm magasságra belőve.
Ezeknek a chihiros led akvárium világításoknak a fényereje ténylegesen akkora amekkorát a weboldalon feltüntetnek? Vagy kevesebb? Hogyan számoljak vele, ha ez mellett a márka mellett döntök?
 
Back
Oldal tetejére