• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Chihiros LED lámpa tapasztalatok

Szia! Én nem tudtam feltenni, számít az az 1 cm. Ha kifelé fordítod a műanag talpat, akkor lecsúszik, befelé fordítva pedig vagy nagyon feszül, vagy nem húzod meg a láb csavarjait....nem jó megoldás egyik sem. Ajánlom figyelmedbe a Plus-os szériát, annak rugalmasabb a lába, nem mellesleg több a fénye is.;)
Nem te árultál véletlen egy chihiros a301 lámpát?
 
Amíg nincs meg a 25 hozzászólása, azt hiszem nem tud írni az adok-veszek fórumrészbe, csak nézni.

Mellesleg Krisz, jobban jársz, ha megrendeled külföldről, elég kevés az esélye, hogy valakinek legyen éppen eladó lámpája, csak nem rakta fel a topikba. Amire lesz, addigra valószínűleg ide is ér. Nekem az első 10 nap alatt itt volt. A második se tartott 3 hétig.
 
Most valamiért nagyon gyorsan ideérnek a kínai csomagok, ált. kevesebb mint két hét...
Szóval ja, rendelésre fel!
 
Amíg nincs meg a 25 hozzászólása, azt hiszem nem tud írni az adok-veszek fórumrészbe, csak nézni.

Mellesleg Krisz, jobban jársz, ha megrendeled külföldről, elég kevés az esélye, hogy valakinek legyen éppen eladó lámpája, csak nem rakta fel a topikba. Amire lesz, addigra valószínűleg ide is ér. Nekem az első 10 nap alatt itt volt. A második se tartott 3 hétig.
Rendben köszönöm!
 
Nekem E szériás lámpám van rég óta, nagyon szeretem (301-es). Gondoltam megnézem mennyibe kerül mostanság, és azt tapasztaltam, hogy nem igazán lehet kapni.
Erről tudtok valamit? Már nem gyártják?
 
Úgy egy hónapja használok ilyet.
Azt érdemes tudni róla, hogy a napfelkelte/naplemente funkció nem fokozatmentes.
8 fokozat programozható be ami nálam úgy kéz ki, hogy: 5% ->20%->45%->60%->45%->20%->5%->0% (ha az utolsó fokozat 0% akkor kiváltható a konnektorba dugható időzítő, nálam ez nyert)
A fokozatok időzítője 00:00 beosztású tehát percre lehet programozni.Nálam 3 perc a napfelkelte/naplemente fokozatok közötti idő.
Összességében nagyon elégedett vagyok vele. Tudom ajánlani!
3 fajta van az első, mint írtad fokozatos S2, a második fokozat mentes S2 pro és a harmadik a Bluetooth-os verzió még jobban variálható és képes egyszerre 2 lámpát vezérelni
 
Sziasztok, tervezek egy 60x30x45-ös 81 literes vagy 60x30x36os 64 literes akit nem tudom még melyik néz ki jobban. Melyik lámpát válasszam inkább chihirios e602 vagy chihirios a plus 601est (na ennek nem tudom a pontos típusát)
 
Fénymennyiség szempontjából szinte mindegy, bármelyik bőven jó lesz.
E széria sokkal szebb, viszont ~2x annyiba kerül. A fény színe picit hidegebb, mint az A szériának. A 18 cm szélesség is előnynek mondható, de a 30 cm mélységed miatt lehet, hogy pont zavaró lenne... (kevés a hely matatni)
 
Back
Oldal tetejére