• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Chihiros Doctor tapasztalatok

Köszi! Rendesen működik?

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről
Igen. A ködölés mértékében nem vettem észre különbséget a twinstar reaktorhoz képest. Mondjuk 7-8 hónap után cserélni kellett, de ez lehet a fogkefés tisztítás miatt vagy csak ennyi az élettartalma.
 
Viktorék nem ajánlották, nyilván más gyártó, mást termék, más specifikációk amiket ráadásul nem is ismerünk.

Én sem reszkíroznék, de persze mindent lehet ami nem tilos.
 
Viktorék nem ajánlották, nyilván más gyártó, mást termék, más specifikációk amiket ráadásul nem is ismerünk.

Én sem reszkíroznék, de persze mindent lehet ami nem tilos.
Nincs ez egy kicsit elmisztifikálva?
Adott egy felület, és egy feszültség. Ez a két tényező elektrolitban vízbontáshoz vezet.
A vízbontás nagyságát (mennyiségét), az átfolyó áramot, az első két tényező és a vezetőképesség befolyásolja.Ennyi.
Mi lehet ebben inkompatibilis? Esetleg a csatlakozót nem lehet összedugni? Ez tényleg probléma lehet? Egyéb?
 
Lehet túlmisztifikált, nem tudom.

De annál egyszerűbb nincs, mint ha Twinstart veszek akkor Twinstar reaktorral használom, ha erre nincs pénzem, rendelek Chihirost és akkor ahhoz való reaktorral nyomulok.

Ugyanaz a végeredmény, nem?
 
De lehet egy olyan is hogy pl. "most van pénzem , és veszek egy Twinstart, de mikor eljutok ahoz a ponthoz hogy már csereérett a reaktor , olyan anyagi helyzetben vagyok,vagy pont akkor nincs a boldban , nincs időm megvárni a megrendelést stb., akkor veszek egy chihiros, mert az olcsóbb és kompatibilis a Twinstar-al" . A működési elve ugyan az, ahogyan @elektrorudi említette.
 
Mivel a chihiros reaktrort megrendelni alsó hangon három hét, ugyanis Kínából jön, az az időigényesebb választás. :)

De tőlem mindenki azt csinál amit akar. :D
 
Sziasztok!
Szeretnék elnézést kérni! Nem akartam a kérdéssel vitát generálni!

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről
 
Sziasztok, kérdés.
- 1. Generációs Dr-om van, vajon a vezérlő elviszi a 3. Generációs fejet is?
- Ti mivel tisztítjátok a vízkőtől a fejet?
- 330 körül van a TDS-em, de a víz paraméterei jók. Ez viszontnem túl jó a dr-nak... RO vízen kívül van mód a TDS csökkentésére?
 
3. generációs? Lemaradtam, mint a heti vízcserékkel! Mivel másabb ez a széria, mint a korábbiak?

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére