• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Red Fancy Tiger "Dancing man"

Az akváriumból kiszedtem, azaz azt hittem sikerül mindenkit kiszednem értem ezalatt a Garnélákat, de még mindig van benne PRL de most már csak egykét db. kb 200db talált gazdára valamint még a két akvámba is kerültek jócskán.
mért is irom mivel ma megérkeztek gyorspostával egy Holland tenyésztőtöl az új lakók, beszoktatáson már túl vannak! 15db pirosfehér cirkuszi bohóc személyében. remélem lesz olyan jó a csapat mint az itteni PRL-ek, hogy hamar sokan lesznek! 1cm felett mindegyik és igen izgágák.!
Szép estét nektek! ✌
 
Az akváriumból kiszedtem, azaz azt hittem sikerül mindenkit kiszednem értem ezalatt a Garnélákat, de még mindig van benne PRL de most már csak egykét db. kb 200db talált gazdára valamint még a két akvámba is kerültek jócskán.
mért is irom mivel ma megérkeztek gyorspostával egy Holland tenyésztőtöl az új lakók, beszoktatáson már túl vannak! 15db pirosfehér cirkuszi bohóc személyében. remélem lesz olyan jó a csapat mint az itteni PRL-ek, hogy hamar sokan lesznek! 1cm felett mindegyik és igen izgágák.!
Szép estét nektek! ✌
Na jó, de hol a kép?
 
Az akváriumból kiszedtem, azaz azt hittem sikerül mindenkit kiszednem értem ezalatt a Garnélákat, de még mindig van benne PRL de most már csak egykét db. kb 200db talált gazdára valamint még a két akvámba is kerültek jócskán.
mért is irom mivel ma megérkeztek gyorspostával egy Holland tenyésztőtöl az új lakók, beszoktatáson már túl vannak! 15db pirosfehér cirkuszi bohóc személyében. remélem lesz olyan jó a csapat mint az itteni PRL-ek, hogy hamar sokan lesznek! 1cm felett mindegyik és igen izgágák.!
Szép estét nektek! ✌
Muti, lécci! Olyan kíváncsi vagyok, meddig tudod még srófolni az idegeimet. :p:D
 
Apukám, ezek megint nagyon ott vannak!👍
Sokkal jobb döntés, mint a korábbi terved azokkal a világító narancsos szemű zombi garnikkal.
Milyen lett az akváriumod átrendezés után? Vagy még nem bombáztad szét az előzőt?
köszi ,szerintem is! :cool: lesz min dolgozni! de jó vonalból származnak!
a 60p böl kiszedtem a java paravulát kapott még pár növényt vissza vettem a tápot, 90% osan vissza szorult a fonál! de a garnélák még mindig nem hozzák azt amit kellene meg van is pár naponta egy egy hulla, hol petés hol nem.. sztem ezt annak tudhatom be holott nem hittem benne ,hogy csak van náluk a baktérium érzékenység vagy mulm probléma!
kicsik vannak bőven fel is nönek valószinü hogy amit a kockából dobáltam át nagyokat ök nem bírták(ják) a strapát!szóval mennek sürün a viz cserék a homok egy részét is eltávolítottam, nem szabadott volna beletegyem mivel használt volt, persze ez is tanulópénz volt, igaz nem lett volna rá szükségem hogy felhasználjam!
hüttést kapott mind a kettő bár, a ✌ klima sokkal jobb mint a ventik, negyed annyi vizet párologtat el és negyed annyi időt is megy! szóval ennyi!
a GA s videóban kirínak a PRL ek!! :p
 
az akvárium lakók jól érzik magukat túrnak kaparnak , nem láttam vedlést még.
még mindig nem tudtam az egész Prl állományt kiszedni mindig találok látok benne .
szóval jóval 200 felett járok db számban! de lassan innen kikopnak! növényzet szép buja! nincs túlnőve még! lassan egy éves lesz az akvárium. itt flora grow pro táp megy nincs rendszerezve ahogy jónak látom 4-5 pumpa hetente egyszerre!köszi @Szabó Henrik az ajánlást! vícsere 2 hetente 40-50%

A 60 p érdemes megemlítenem minden egyenesbe jött úgy néz ki! megálltak az ellhulani való egyedek vagy elfogytak azok akik nem bírták a strapát! java részt petések voltak sztem amiket áttettem a kockából ide azok nem bírták a strapát! meggyászoltam öket!
bekerült egy oxydátor, vizek állandó hővel 24 fok alatt vannak tartva. sikerült egy Mobil klímát beszereznem, s esztétikussan megoldanom a hőelvezetést ugyhogy tőlem jöhet a meleg!
kiszívtam a homok egy részét kb 80% át az elejéből az is volt a gond sztem mivel ez használt volt úgy kaptam egy tenyésztőtől. hiba volt betennem, cyanosodott is. most már nem!
a fonál oka sztem a mulm meg sajna elég sok buccét tettem bele amik emers állapotban kerültek hozzám és nehezen alakultak át vagy át sem alakultak igy a táp az algát táplálta. most ez is megszünni látszik, tettem még bele növényt, kezd éledezni igy egy jó fél év után az akva! Táp napi 2 ml macro és 3 naponta 2ml micro.
szebnél szebb Prl eket látok!
volt a minap egy vevőm aki annyit mondot! " hu baszus , a hirdetésen tényleg nem Photosppal vannak a képek bedolgozva! mivel élöben is elég kirívóan fehérek a PRL-ek. és az RGB-m jóval a max alatt megy..! vizcseréket hetente kb 50% ot cserélek. de 3hétig heti 80% ot cseréltem..

Képek jönnek, de egyenlőre szabi! ;)

@dexkill féle táp igenycsak müködik! a 120p és a 60p be vele tápozok! ár érték hibátlan!
 
az akvárium lakók jól érzik magukat túrnak kaparnak , nem láttam vedlést még.
még mindig nem tudtam az egész Prl állományt kiszedni mindig találok látok benne .
szóval jóval 200 felett járok db számban! de lassan innen kikopnak! növényzet szép buja! nincs túlnőve még! lassan egy éves lesz az akvárium. itt flora grow pro táp megy nincs rendszerezve ahogy jónak látom 4-5 pumpa hetente egyszerre!köszi @Szabó Henrik az ajánlást! vícsere 2 hetente 40-50%

A 60 p érdemes megemlítenem minden egyenesbe jött úgy néz ki! megálltak az ellhulani való egyedek vagy elfogytak azok akik nem bírták a strapát! java részt petések voltak sztem amiket áttettem a kockából ide azok nem bírták a strapát! meggyászoltam öket!
bekerült egy oxydátor, vizek állandó hővel 24 fok alatt vannak tartva. sikerült egy Mobil klímát beszereznem, s esztétikussan megoldanom a hőelvezetést ugyhogy tőlem jöhet a meleg!
kiszívtam a homok egy részét kb 80% át az elejéből az is volt a gond sztem mivel ez használt volt úgy kaptam egy tenyésztőtől. hiba volt betennem, cyanosodott is. most már nem!
a fonál oka sztem a mulm meg sajna elég sok buccét tettem bele amik emers állapotban kerültek hozzám és nehezen alakultak át vagy át sem alakultak igy a táp az algát táplálta. most ez is megszünni látszik, tettem még bele növényt, kezd éledezni igy egy jó fél év után az akva! Táp napi 2 ml macro és 3 naponta 2ml micro.
szebnél szebb Prl eket látok!
volt a minap egy vevőm aki annyit mondot! " hu baszus , a hirdetésen tényleg nem Photosppal vannak a képek bedolgozva! mivel élöben is elég kirívóan fehérek a PRL-ek. és az RGB-m jóval a max alatt megy..! vizcseréket hetente kb 50% ot cserélek. de 3hétig heti 80% ot cseréltem..

Képek jönnek, de egyenlőre szabi! ;)

@dexkill féle táp igenycsak müködik! a 120p és a 60p be vele tápozok! ár érték hibátlan!
Engem is Henrik ismertetett meg az FGP-vel. Egyaránt működik high- vagy low-techben, halasban vagy garnisban. Már csak a táptabijukat kell beszerezni a hisztisebb növényekhez (pl. ARM).

Ami a szebbnél szebb PRLket illeti, tudod jól, hogy hiszem, ha látom. Szabi után az legyen az első.
Érezd jól Magad és pihengess sokat.
 
az akva stabilan ketyeg heti pár pumpa tápon kivül meg a viz pótlásán nem nagyon kell törödnöm vele!
növények jó kondiba.
a Tigerek köszönik jól vannak nagyon stabilak nem láttam itt elhullást abszolút! petés van hamarossan itt is dobálnia kell majd a kicsiket!
halak jól vannak ide kerültek a 60p ből a moscitok-jól elvannak a eprekkel! egy amanó van aki néha napján látok kaparni!

Hát ja az Iaplc.n a hely méltó volt az akvához. 1333
egy tapadókorong sajna benne maradt látható helyen!
tavalyelött a 90p 433 hely volt. szerintem azt félrepontozták.
jövőre ha lesz ingerem és tetszeni fog a látvány akkor beküldöm..! 120p
persze egyenlöre 200liter növényhalmaztól kéne megszabadulnom. sajnálnám a kukába vágni , de a németeknek nem akarom csak úgy elajándékozni...

szép estét
 
az akva stabilan ketyeg heti pár pumpa tápon kivül meg a viz pótlásán nem nagyon kell törödnöm vele!
növények jó kondiba.
a Tigerek köszönik jól vannak nagyon stabilak nem láttam itt elhullást abszolút! petés van hamarossan itt is dobálnia kell majd a kicsiket!
halak jól vannak ide kerültek a 60p ből a moscitok-jól elvannak a eprekkel! egy amanó van aki néha napján látok kaparni!

Hát ja az Iaplc.n a hely méltó volt az akvához. 1333
egy tapadókorong sajna benne maradt látható helyen!
tavalyelött a 90p 433 hely volt. szerintem azt félrepontozták.
jövőre ha lesz ingerem és tetszeni fog a látvány akkor beküldöm..! 120p
persze egyenlöre 200liter növényhalmaztól kéne megszabadulnom. sajnálnám a kukába vágni , de a németeknek nem akarom csak úgy elajándékozni...

szép estét
En En En,nem vagyok Nemet csak Nemeth! :p
A multkori mohak sajna nem birtak a 60p ben,pedig olyan szepek voltak!
 
Back
Oldal tetejére