• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Red Fancy Tiger "Dancing man"

Egy két növényke! vegyesen!
Boldog Húsvéti ünnepeket kívánok Nektek!
 

Attachments

  • IMG_6525.jpg
    IMG_6525.jpg
    256.3 KB · Megtekintések: 42
  • IMG_6528.jpg
    IMG_6528.jpg
    252.6 KB · Megtekintések: 45
  • IMG_6530.jpg
    IMG_6530.jpg
    257.2 KB · Megtekintések: 47
  • IMG_6532.jpg
    IMG_6532.jpg
    433.6 KB · Megtekintések: 46
  • IMG_6533.jpg
    IMG_6533.jpg
    347.7 KB · Megtekintések: 44
  • IMG_6538.jpg
    IMG_6538.jpg
    301.1 KB · Megtekintések: 42
  • IMG_6537.jpg
    IMG_6537.jpg
    351.2 KB · Megtekintések: 41
Neked is kellemes ünnepeket!
Az a hatalmas fa pinnatifida lenne az első képen?😲
Ha legközelebb hazalátogatsz, egy kis nana pintot, meg azt a mini bucét ritkíthatnál nekem, nagyon szemet gyönyörködtetőek!
A garnélák nálad is kapkodják a legyet?😜
 
Neked is kellemes ünnepeket!
Az a hatalmas fa pinnatifida lenne az első képen?😲
Ha legközelebb hazalátogatsz, egy kis nana pintot, meg azt a mini bucét ritkíthatnál nekem, nagyon szemet gyönyörködtetőek!
A garnélák nálad is kapkodják a legyet?😜
Haha, nálam igen csak megy a légy téma kapkodják rendessen a vehemessek:p:ROFLMAO:🕺
a nana pinto az anubias white igy néz ki ha mérsékelt fényt kap! ha rendessen durrantva van neki akkor tiszta fehér!
igen Pinnatifida ami emers en is ott van! mini buce? Grey sword! @Szmóki -tól va.n. ✌
 
Haha, nálam igen csak megy a légy téma kapkodják rendessen a vehemessek:p:ROFLMAO:🕺
a nana pinto az anubias white igy néz ki ha mérsékelt fényt kap! ha rendessen durrantva van neki akkor tiszta fehér!
igen Pinnatifida ami emers en is ott van! mini buce? Grey sword! @Szmóki -tól va.n. ✌
Köszönöm, de ezek tudtommal olyan drága növénykék, hogy minimum a fél vesémet kellene eladnom hozzájuk, ráadásul a white meg sosem lenne nálam hófehér, mert nincs fény amit bedurranthatnék fölötte. Azért nagyon szépek, majd a képeiden gyönyörködöm bennük. Maradj otthon és fotózz sokat! Rengeteg közeli képet kérünk húsvétra!🙏
 
Hát na ja rég volt fotó szereztem egykét kékséget!
na meg majdnem elis felejtettem fényképezni!
megvolt az első célzott termékenyítés folyamat- vedlés nyomonkövetése -rögtönzött kalitkábazárás- baksi keresés-majd elfogás Kalitkábazárás majd reggel tele tojással a leányzó és megvolt a nászéjszaka! indul a visszaszámlálás! 23napról s lám a hímestojás!EOS 750D-3523 1.jpg
 
Sziasztok! rég jártam helyezetjelentéssel!
Felszámolom az itteni Prl hadosztájt a kocka meg marad a belseje is, a hétvégén kijönnen a garnélák meg a scape is, rendbe rakom csattan a foto megy az Iaplcre csak a nagyon kiváltságosak garnélák mennek vissza ,de csak dekornak a fénykép miatt! Red devil Orange eye a következő generáció!
itt valami nagyon jól müködik mert hamar sokan lettek!
a 60p ben ezt idáig nem mondhattam el bár van szaporulat, de az utóbbi időben találtam tetemet petéset is, de egyben voltak hagyva nem kezdték ki öket! petéket betettem hálóba majd egy q-va csiga bele mászott és letudta a sorsukat! na hát az övé is hamar rendezödőtt!amanók örültek neki!
vannak szép darabok meg hoztam hozzájuk Ellen Wang Prl eket de szerintem elengedem ezt az iwagumi dolgot meg a füvet mert valami nem ok!
szép estét nektek!
 
Hát na ja rég volt fotó szereztem egykét kékséget!
na meg majdnem elis felejtettem fényképezni!
megvolt az első célzott termékenyítés folyamat- vedlés nyomonkövetése -rögtönzött kalitkábazárás- baksi keresés-majd elfogás Kalitkábazárás majd reggel tele tojással a leányzó és megvolt a nászéjszaka! indul a visszaszámlálás! 23napról s lám a hímestojás!View attachment 90733
EOS 750D-3523 2.jpg
egy kicsit húztam rajta ..
;)
 
Láttam a legutóbbi Chris német tenyésztős videón a red devil garnikat, de az én szívemet nem dobogtatták meg. Nekem kicsit rémísztő az a narancs szem.😬
Mondjuk izgalmas a yellow garnéla is, amiket a red devilből maga tenyésztett.
Hát, igen. Azért nálatok kint jóval nagyobb a választék és a lehetőség ezen a téren is.
 
Láttam a legutóbbi Chris német tenyésztős videón a red devil garnikat, de az én szívemet nem dobogtatták meg. Nekem kicsit rémísztő az a narancs szem.😬
Mondjuk izgalmas a yellow garnéla is, amiket a red devilből maga tenyésztett.
Hát, igen. Azért nálatok kint jóval nagyobb a választék és a lehetőség ezen a téren is.
igazából van egy másik opció is még alszom rá párat a visszafele útig! igen rémisztő meg az áruk is!
 
Back
Oldal tetejére