• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Red Fancy Tiger "Dancing man"

Mit vétettem Ellened, @Keinrath Adrian , hogy ilyen fotókkal "elolvasztasz" a monitorom előtt?!? 😮
Ménkű boldog vagyok, hogy elbírok a kis tangerine csapatommal!
DE
Gyúrnom kell piszkosul, hogy legyen tapasztalatom és tudásom olyan ékszereket tartani, mint amilyenek Neked vannak.
Mert egyszerűen gyönyörűségesek! 😍
 
Mit vétettem Ellened, @Keinrath Adrian , hogy ilyen fotókkal "elolvasztasz" a monitorom előtt?!? 😮
Ménkű boldog vagyok, hogy elbírok a kis tangerine csapatommal!
DE
Gyúrnom kell piszkosul, hogy legyen tapasztalatom és tudásom olyan ékszereket tartani, mint amilyenek Neked vannak.
Mert egyszerűen gyönyörűségesek! 😍
Köszönöm Mary, nem kell igazából hozzá nagy tudás, ha beindul a malomkerék...
itt egy vidi. nem nagyon zavartatják magukat, kaja közben meg abszolút nem!
 
Sziasztok, mostmár teljes koncentrálás ezekre a szépségekre,
Ma elég jó hir fogadott, a hétvégén volt Hollandiában a vivárium 2019 Garnélaverseny kiállítás stb..
Akitől a legutóbb hoztam a Prl k14 -eket a Prl--jei azaz a tesók 2. helyet zsebeltek be a versenyen. ez mindenképp boldogsággal töltött el mivel jól választottam! még szabadságon vagyok, jövő hét szombaton látom az akváriumot legközelebb az utánpótlásnak már mozogniuk kell az akváriumban! azaz az első petésem 24-28napra engedi el a rákokat ez a jövő hétre esik! namost ezekből van legalább 5db ilyen Mama!

szép Hetet netek!
 
Utoljára módosított:
Teljessen a nézőpontban van az élővilág, elég sokat figyeltem a héten! Vasárnap jöttünk vissza a szabiról! a szomszéd vigyázott a rendre teljes odaadással 🤪
Egy álodzatot követelt a távollét! viszont elég sok csiga elhullot! házak a földön! éhenhaltak? kitudja... nem engedtem a szomszédot mindennap etetni.
kicsik megjelentek elég vegyesen! értem ezalatt a 0,2cm- 0,5cm ig! kb 24 napra dobta el az első petés a Babyket, szemmel láthatóan több eresztés van!
Petések is vannak rendessen! van egy két gyérebb egyed öket átrakom a hétvégén a nagyba! halakból egyel kevesebb van sajna beszorult a szivacs és az üveg közé! már csak a tetemet tudtam kiemelni, a problémát megoldottam, nem fér már oda senki! elég nagyot nött a növényzet ritkitanom kellett a Wallichit meg a longlaef-ot igencsak megkellett ritkítani! Vízcsere nem volt a TDS jóláll 140ppm Ph-t nem tudok co2 pötyög a lápa igencsak bevállt! képek lesznek!
Szép estét nektek!
 
Back
Oldal tetejére