• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Cheile Vârghişului avagy a "Vargyas szoros elveszett világa"

Az akváriumból kiszedtem, azaz azt hittem sikerül mindenkit kiszednem értem ezalatt a Garnélákat, de még mindig van benne PRL de most már csak egykét db. kb 200db talált gazdára valamint még a két akvámba is kerültek jócskán.
mért is irom mivel ma megérkeztek gyorspostával egy Holland tenyésztőtöl az új lakók, beszoktatáson már túl vannak! 15db pirosfehér cirkuszi bohóc személyében. remélem lesz olyan jó a csapat mint az itteni PRL-ek, hogy hamar sokan lesznek! 1cm felett mindegyik és igen izgágák.!
Szép estét nektek! ✌

Szépe Kálmán

VIP kertész
Az akváriumból kiszedtem, azaz azt hittem sikerül mindenkit kiszednem értem ezalatt a Garnélákat, de még mindig van benne PRL de most már csak egykét db. kb 200db talált gazdára valamint még a két akvámba is kerültek jócskán.
mért is irom mivel ma megérkeztek gyorspostával egy Holland tenyésztőtöl az új lakók, beszoktatáson már túl vannak! 15db pirosfehér cirkuszi bohóc személyében. remélem lesz olyan jó a csapat mint az itteni PRL-ek, hogy hamar sokan lesznek! 1cm felett mindegyik és igen izgágák.!
Szép estét nektek! ✌
Na jó, de hol a kép?

mmccannon

Legenda
Szép estét nektek! ✌
Muti, lécci! Olyan kíváncsi vagyok, meddig tudod még srófolni az idegeimet. :p:D

Apukám, ezek megint nagyon ott vannak!👍
Sokkal jobb döntés, mint a korábbi terved azokkal a világító narancsos szemű zombi garnikkal.
Milyen lett az akváriumod átrendezés után? Vagy még nem bombáztad szét az előzőt?
köszi ,szerintem is! :cool: lesz min dolgozni! de jó vonalból származnak!
a 60p böl kiszedtem a java paravulát kapott még pár növényt vissza vettem a tápot, 90% osan vissza szorult a fonál! de a garnélák még mindig nem hozzák azt amit kellene meg van is pár naponta egy egy hulla, hol petés hol nem.. sztem ezt annak tudhatom be holott nem hittem benne ,hogy csak van náluk a baktérium érzékenység vagy mulm probléma!
kicsik vannak bőven fel is nönek valószinü hogy amit a kockából dobáltam át nagyokat ök nem bírták(ják) a strapát!szóval mennek sürün a viz cserék a homok egy részét is eltávolítottam, nem szabadott volna beletegyem mivel használt volt, persze ez is tanulópénz volt, igaz nem lett volna rá szükségem hogy felhasználjam!
hüttést kapott mind a kettő bár, a ✌ klima sokkal jobb mint a ventik, negyed annyi vizet párologtat el és negyed annyi időt is megy! szóval ennyi!
a GA s videóban kirínak a PRL ek!! :p

nemjo

Legenda
Oldal tetejére