• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Cheile Vârghişului avagy a "Vargyas szoros elveszett világa"

mmccannon

Legenda
Mit vétettem Ellened, @Keinrath Adrian , hogy ilyen fotókkal "elolvasztasz" a monitorom előtt?!? 😮
Ménkű boldog vagyok, hogy elbírok a kis tangerine csapatommal!
DE
Gyúrnom kell piszkosul, hogy legyen tapasztalatom és tudásom olyan ékszereket tartani, mint amilyenek Neked vannak.
Mert egyszerűen gyönyörűségesek! 😍

Mit vétettem Ellened, @Keinrath Adrian , hogy ilyen fotókkal "elolvasztasz" a monitorom előtt?!? 😮
Ménkű boldog vagyok, hogy elbírok a kis tangerine csapatommal!
DE
Gyúrnom kell piszkosul, hogy legyen tapasztalatom és tudásom olyan ékszereket tartani, mint amilyenek Neked vannak.
Mert egyszerűen gyönyörűségesek! 😍
Köszönöm Mary, nem kell igazából hozzá nagy tudás, ha beindul a malomkerék...
itt egy vidi. nem nagyon zavartatják magukat, kaja közben meg abszolút nem!

Sziasztok, mostmár teljes koncentrálás ezekre a szépségekre,
Ma elég jó hir fogadott, a hétvégén volt Hollandiában a vivárium 2019 Garnélaverseny kiállítás stb..
Akitől a legutóbb hoztam a Prl k14 -eket a Prl--jei azaz a tesók 2. helyet zsebeltek be a versenyen. ez mindenképp boldogsággal töltött el mivel jól választottam! még szabadságon vagyok, jövő hét szombaton látom az akváriumot legközelebb az utánpótlásnak már mozogniuk kell az akváriumban! azaz az első petésem 24-28napra engedi el a rákokat ez a jövő hétre esik! namost ezekből van legalább 5db ilyen Mama!

szép Hetet netek!

Utoljára módosított:
Teljessen a nézőpontban van az élővilág, elég sokat figyeltem a héten! Vasárnap jöttünk vissza a szabiról! a szomszéd vigyázott a rendre teljes odaadással 🤪
Egy álodzatot követelt a távollét! viszont elég sok csiga elhullot! házak a földön! éhenhaltak? kitudja... nem engedtem a szomszédot mindennap etetni.
kicsik megjelentek elég vegyesen! értem ezalatt a 0,2cm- 0,5cm ig! kb 24 napra dobta el az első petés a Babyket, szemmel láthatóan több eresztés van!
Petések is vannak rendessen! van egy két gyérebb egyed öket átrakom a hétvégén a nagyba! halakból egyel kevesebb van sajna beszorult a szivacs és az üveg közé! már csak a tetemet tudtam kiemelni, a problémát megoldottam, nem fér már oda senki! elég nagyot nött a növényzet ritkitanom kellett a Wallichit meg a longlaef-ot igencsak megkellett ritkítani! Vízcsere nem volt a TDS jóláll 140ppm Ph-t nem tudok co2 pötyög a lápa igencsak bevállt! képek lesznek!
Szép estét nektek!

Oldal tetejére