• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Cheile Nerei sp.

a héten a garnéla aukción fb.n beleszaladtam egy osztrák tenyésztőbe aki versenyre is hozta portékáját ide Sindelfingenbe hát vettem 5 db Crs Prl-t, persze jó fej volt s adott 7 et! s ráadásul igen szépek, nagyon erős kontraszttal! kisebbek mint a többiek, de be fognak illeszkedni szerintem! egyenlőre egy edénybe várják a holnapi pár órás beszoktatást! :rolleyes:
 
tudnál esetleg valami tippet adni hogy tudom a képeket világossá tenni persze nem fotó utómunkára gondolok! mert a Józsi kollega alszik úgy látom! köszönöm!

Expozíció-korrekció.
Ez egy alul-exponált kép.
Mondjuk a raw - simán korrigálja ha kell (még, ha nem is utómunkára gondoltál)
 
na ne is mond nem kellett volna visszamennem a Messe-re! otthagytam a gatyám! persze csiguk már nem voltak, de helyette vettem egy világítást a még meg sem lévő akvárium fölé!!:banghead::banghead::banghead: meg elhoztam a 2078e makulátlan!
Na akkor ma én spóroltam... Kár, szép csiguk lettek volna. Még jó hogy a lényeg már megvolt [emoji6]
 
Hát valahol irtam visszafelé hogy találtam fonál algát a Wallichii be belekavarodva de ahogy levágtam a fertözött részt ugy el is tünt! keresem keresem de nem találok többet, se másfajta algát! jó ez a Henrik féle növénytáp szépen fejödnek a növények low tech ütemben ami nem baj abszolút! az ottók nagyon komázzák a húsevöknek szánt granulátumot! ahogy beszórom leül az aljzatra s rögtön tapadnak rá!:sneaky: örülök hogy evvel az infóval , változatosabbá tehettem az étrendjüket! majdnem hogy csak a fö étrendjük, a lárvák! Természetessen a Zebra ottókról beszélek!o_O
 
Utoljára módosított:

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére