• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Cheile Nerei sp.

de igen a neve
rendo shrimp!!
látod-látod... a pontos körbeírásról egyből ráismer az ember :D
én is kétszer rendeltem tőlük --> először és utoljára.

Bár nekem minden élve ideért, de a r*hadt drága blue topaz garnéla egy közepes minőségű blue jelly volt, az orange tail tigris helyett tangerine (orange) tigrist küldtek. A diminutus rákokból az egyiknek fél ollója volt, a CBS-es szépek voltak csak kicsit, és a nem saját részre vett orange sakura-k is szépek voltak. Persze hozzátartozik hogy soha egyik sem szaporodott hanem szépen kikoptak.
A reklamációra nem reagáltak, pedig az oldalukon a rendelésszámmal hivatkozott általuk feltett panaszt töltöttem ki, a negatív értékeléseimet én sem láttam viszont a termékek értékelésénél.

Off vége... lehet kéne egy topic, a melyik boltokat kerüljük el, és ott mindenki leírhatná a tapasztalatait (bár erős marketing lenne (igaz negatív) amit nem biztos hogy a fórum megenged) ;)
 
amugy ha a gogleban rákeresel ott egyböl kidobja! nekem is volt már reklamációm garnélák miatt de nem nagyon akarták élesben venni a dolgot! de amugy ilyenre van egy jó módszer csak körülményes! a németeknél ezért jó ha az ember interneten vásáról! 14 napig bármit vissza kell vegyenek és fizessék az árát! ma kaptam az értesítést hogy visszautalják a pénzt majd egy100€
 
Jól megjártad...
Lehet érdemes néha magánszemélyek hirdetéseit böngészni vagy valami börzére elmenni.
Én a gyönyörű garnijaimat ( red bee hinomaru) egy privát emberkétől vettem.
küldhetnél nekem egy elérhetöséget hátha postáz ide is! hál isten a pénzt visza kapom azaz nem buktam be! de volt egy két nap idegeskedés hogy hogy lehet ugy megvenni vamit hogy nem ellenörzi le az ember! pedig már megfogadtam egy párszor hogy nem veszek vagyis nem rendelek meg semmit mielött nem informálom le a céget terméket! de hát ez nem minden esetben jön össze!
 
küldhetnél nekem egy elérhetöséget hátha postáz ide is! hál isten a pénzt visza kapom azaz nem buktam be! de volt egy két nap idegeskedés hogy hogy lehet ugy megvenni vamit hogy nem ellenörzi le az ember! pedig már megfogadtam egy párszor hogy nem veszek vagyis nem rendelek meg semmit mielött nem informálom le a céget terméket! de hát ez nem minden esetben jön össze!
Oke, megkeresem neked, remelem megvan meg az email cime...irok neki, megkerdezem, hogy postaz-e, illetve van-e neki egyaltalan most valamilyen garnija...aztan megadom neked az elerhetöseget.
 
Oke, megkeresem neked, remelem megvan meg az email cime...irok neki, megkerdezem, hogy postaz-e, illetve van-e neki egyaltalan most valamilyen garnija...aztan megadom neked az elerhetöseget.
köszönöm(y)
lesz itt most a közelemben a garnéla, csúszó mászó kiállitás vásár, oda is biztossan részvétem nyílvánítom, tavaly is ott voltam, ott vettem a zebra ottoim meg a Green Jade-ket..
hátha az idén beleakadok valami különlegességbe!
 
van valakinek ötlete vagyis tanácsa hogy! nem vagyok igazából megelégedve a spin munkájával! jó helyen van ott ahol van vagy elkéne tegyem vhova?! jobb hátsó sarokban van a skimmeres kifolyó hibátlanul teszi a dolgát! elötte van a spin kb 5-10cm re ! a spin alatt a mélybe a difi, a difiből a bubikat egyenessen a spin berántja vagy ellöki magától az szerintem ugy jó! 2kép
vagy csak lehet elvagyok ettöl a látványtól szokva ahogy a 2080 as hajtja a Twinstarból kiáradó minibubikat:ROFLMAO: 1kép
idáig az alga elkerül!(y)2képIMG_3930.JPG IMG_3931.JPG
 
Mert megérdemled!(y)
már illő volt igy 2év után!

Valamint nem elég high tech az akva igy a hüttés védelmében rendeltem egy 100watt teljesítményű akvárium klímát! hamár olyan szigorúan kell a crs világot hűtteni, ugy döntöttem én nem ventillátorozok! meg nincs is rá helyem sem a szekrényben meg egy ilyen klima pont nemzavar!
mivel a klima a 180 literesen teljesen kiválóan szuperál!
bármondjuk nemtudom hogyan fogom karbantartani de majd kitalálok rá valamit!
 
Megjött a csapat!
mértem vizparamétereket!
Ph 5.7, a tds 230ppm vízhőfok igen alacsony volt 16fok!
akváriumba a víz igen eltér!
Ph 6,4, a tds 170ppm vizhőfok 22fok. csöpögtetek kb 1sec/csepp 2-3 órát! majd megláttjuk hogy állnak a garnélák utánna, remélem komplikáció nélkül be tudom öket szoktatni!
a 10 db ban van pár kisebb azaz 2db ami 1cm körüli a többi az nagyobb!
 
16 fokos víz még nem gáz abban nem fáznak meg. :) No para.

A többi paraméter eltérés meg na bumm, úgyis hosszasan szoktatod be őket nem gond.
Magánszemélytől rendelted végül?
 
garnélák jól vannak, sok infóval lettem gazdagabb ,okossabb cardinia fronton, egy tenyésztőnél jártam! saját termékekkel , fejlesztéssel, igazából egy őrült az ember,
s persze hogy nem hagyhattam ott pár Prl csöppséget!(y)
happy end a nap végére meg pár postakürt csiga szép pirossak!IMG_4047.JPG
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére