• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Cheile Nerei sp.

hát a szüröt még ma sem tudom beüzemelni, mivel az Eheim rendelésem nem ment át:mad: igy várhattam a csomagra, pedig a paypal beigazolta hogy levonták az öszeget, de az eheim nem igazolta vissza hogy átment a rendelés! de ma megoldódott a dolog megrendeltem mégegyszer, valamint még az üveg befolyó, skimmerrel sincs itt!:cautious: pedig már szerelnék!:rolleyes: na sebaj türelem! lelkesen megy a vízcsere kb 15 liter naponta! napi kétszer lehúzom egy szalvétával a hártyát a víztetejéröl! amikor leengedem a vizet a fáknak kicsit dögszaguk van?! gondolom érnek igy hát ez normális!?
 
@Szabó Henrik köszi hogyide találtál!(y) mivel tápozol a garnélásaidban??? vagy @ezsolt80 neked is van ám hozzászólási jogod:ROFLMAO:
Bocs nagyon elvagyok havazva... Ez most hosszu lesz es fajdalmas.
En mindenbe colombot hasznalok. A garnisokba a high tapjat ami mikro makro egyben. 8 literesekbe heti 1 pumpa, az kb 1,6-1,8ml. De tul is vannak vilagitva szinte high ertekekkel. Sanyi fele gyonyoruseg amit most inditottam, lownal is gyengebb feny mellett heti ket pumpa,es 4mg kensav. A feny mennyisege emelve lesz kb 2 honap mulva high-ra.
 
Bocs nagyon elvagyok havazva... Ez most hosszu lesz es fajdalmas.
En mindenbe colombot hasznalok. A garnisokba a high tapjat ami mikro makro egyben. 8 literesekbe heti 1 pumpa, az kb 1,6-1,8ml. De tul is vannak vilagitva szinte high ertekekkel. Sanyi fele gyonyoruseg amit most inditottam, lownal is gyengebb feny mellett heti ket pumpa,es 4mg kensav. A feny mennyisege emelve lesz kb 2 honap mulva high-ra.
honnan lehet ezt beszerezni, az hagyám hogy nem hallottam róla de még agogle sem találja:ROFLMAO:
 
Ma megérkezett a skimmeres üvegkifolyó!(y)
helyes kis darab holnap az eheim szürő darabjai is ideérnek s indul a mandula!
ma egy hete indítottam az akvát! bubizás megy ezerrel, mától nem cserélek vizet csak minden másnap max 5 litert alkalmanként!
a kombi növénytáp is úton van @Szabó Henrik Ajánlásával! csak baedta a derekát:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: jövő héttöl fullon pöröghet a rendszer!IMG_3897.JPG
 
Ma megérkezett a skimmeres üvegkifolyó!(y)
helyes kis darab holnap az eheim szürő darabjai is ideérnek s indul a mandula!
ma egy hete indítottam az akvát! bubizás megy ezerrel, mától nem cserélek vizet csak minden másnap max 5 litert alkalmanként!
a kombi növénytáp is úton van @Szabó Henrik Ajánlásával! csak baedta a derekát:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: jövő héttöl fullon pöröghet a rendszer!View attachment 66073

Azért az üveg befolyó végére tégy fel valami szilikon csövet, hiába skimmeres!:LOL:
 
Sziasztok,

most már szilikoncsövel együtt került a szkimmerem a helyére! bombasztik! ugyhogy a másikból a skimm350 röpül!
ha valakit érdekel igy kertek kéz alatt elkelhet! @ezsolt80 érdekel?
bekerült az eheim 250 is 1lieter biorioval substratpro szerintem egy fél liter de nem mértem plusz perlon megy egy zacsi Seachem Purigen! a kék szivacsot félbe vágtam az került az aljába a szürönek! igy jobban tetszik a spin vizmozgatása! bekerült egy oxydátor 12% folyadékkal.. és nem figyelvén a másik szürőből a vizet beleöntöttem az akvába majd két önfeláldózó neocardinia belekerült, megteszek mindent hogy élve maradjanak! sztem nem lesz gond! fák taknyosodnak igen jol! került bele egy Catapa levél! meg 2 db kis toboz!
este vízcsere! holnaptól megkinálom egykis táppal már! nem akarom kívárni amig megjön a micmac egyben tápom! a növényeken látok friss hajtásokat ezért is indokolt sztem a tápozás megkezdése, valamint ECA-t már kapott az akva a Wallichii kicsit kifehéredett hajtásait szépen helyrerakta! a bonsai-ok is hozzák az friss hajtást!IMG_3914.JPG
IMG_3911.JPG
 
Tudod, engem mindig érdekel a skim, főleg ha elhalászhatom Zsolti elől!:LOL:
A bettásba nagyon kellene egy, mivel a skimmes beszívó túl nagy lett bele.
Szóval, ha eladó, akkor megvenném.:love:
 
nem venném el Csilla örömét, így meghagyom neki, de köszönöm hogy gondoltál rám ;)
Oxydator-t nem dugod el valahova a susnyásba?
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére