• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Cheile Nerei sp.

Wááá deszépekazotoid o_O a garnélák is rendben vannak, de az otok:love:...ahogy brékel az üvegtálkában!
Vajon feltünne neked, hogyha az éjszaka közepén kilopkodnám őket?:unsure:...jó, most hogy leírtam, már igen...
jó kösszi, rendben vannak, de sajna csak kettecskén, de látszólag elvannak nagyon! hidd el igazat irtak, kezdek rájönni ,nem társas akváriumba valók! sztem itt is csak a garnéla nano futternak köszönhetően boldogok :rolleyes: persze kapnak gazdagon mindent de semmi zöldséget!
 
jó kösszi, rendben vannak, de sajna csak kettecskén, de látszólag elvannak nagyon! hidd el igazat irtak, kezdek rájönni ,nem társas akváriumba valók! sztem itt is csak a garnéla nano futternak köszönhetően boldogok :rolleyes: persze kapnak gazdagon mindent de semmi zöldséget!

Hát, akkor mégis csak örülök, hogy hallgattam rád, és magamnak zebràtalan otokat szereztem be. Hozza kell tennem, iszonyú erőszakot kellett magamon vennem, ismét kaphatóak máshol is, es nem csak a csodatenyesztőnél.
Rendheresebben is tölthetnél fel róluk képet/videót! ;)
 
Sziasztok, rohanó időmet élem mint mindenki más igy nem nagyon szentelek időt az események naplózásásra..
Mindenki jól van gyarapodunk rendessen, november óta a 4 generáció érkezett a napokban, lassan el kell kezdjem a nagyobbítás kivitelezését!
megy a rutin vízcsere alga minimál, sztem egy növényesnek is igencsak megállná a kis kocka a helyét! egy képet készítettem ma persze telóval vacsora gyanánt Ebi Gold a tálcán! élvezik! Szép estét az ólvasóknak74907
 
és a két otot sem hagyhatom ki nagyon örülök hogy mennyire aktívak mindig kevernek,View attachment 74910View attachment 74911 előtérben vannak. az aquario difit még nem takarítottam azóta, amióta elindult az akvárium!!

Ahh.. azok az otok még mindig a kedvenceim.. tényleg. Na meg persze a PRL-ek.. gyönyörűek! Gratula :) aztán az aksiról is tölthetnél fel képet, kíváncsi vagyok rá :)
 
Ahh.. azok az otok még mindig a kedvenceim.. tényleg. Na meg persze a PRL-ek.. gyönyörűek! Gratula :) aztán az aksiról is tölthetnél fel képet, kíváncsi vagyok rá :)
Az akväriumot inditani szeretnem az IAPLC-n ugyhogy teljes kepet nem fogok mär feltölteni a makrómat meg elöveszem majd az elkövetkezendökben valami ertekelhetö kephez! köszi az elismeresed!;)
 
Sziasztok,
Néha azért van olyan is , hogy az ember hossszú hétvégés, tegnap kézbe vettem a gépem s kattogtattam, eme pár remekmű. ma folytatom a ténykedést!
jöjjön pár kép!
az első az ottóról a második kép utolsó 3. generációs PRL
Bolbitis Gua Angin levele ,
6 hónap alatt kikupálódott , majd egy második generációs PRL
Mini Xmass moha @ezsolt80 -tól..!
75002

75003
750047500575006
 
Sziasztok, mai napon szereztem egy újabb terméket virágpor granulátumot. hát megőrültek, ennek örömére csináltam pár értékelhetőbb képet +18 as kategória mármajdnem! :p köszi hogy erre jártál pacsi🆒View attachment 75660View attachment 75661View attachment 75662View attachment 75663View attachment 75664View attachment 75665View attachment 75666View attachment 75667
Ha megkérhetlek, (és már miért is ne, mint egyik "főkolompost", aki elferdített a garnizás irányába 😁), hogy priviben áruld el a virágos búgatóport. Csak, hogy tudjam, mit is keressek. :)
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére