• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Cheile Nerei sp.

sajnos ök nem azok lettek amiket szerettem volna! :sneaky:
holnap mutatok egy pár db-ot. csak nem bírtam ki!:X3::giggle:
Igazából megtartottam a garnálákat egy vödörben kis ezzel azzal szürés nélkül! 17db-ot kaptam 2 elpusztult az elején, ma meglestem öket mivel csomagoltam párat! nem is annyira csúnyák sőt! szép fehér és piros is élénk! szóval párat halásztam! kilestem a garnéla határozóból k8,k10,k12 es is van köztük! ss vonal ;)
a vödörben ami 10l volt félig volt vizzel élvezték a helyüket vedlettek nöttek ettek és nem pusztultak el! remélem hazáig kibirják!:sleep:
 
Sziasztok, reg järtam erre, csak olvasgattam a törteneseket, inditottam egy 243 literest avval voltam elfoglava, beindult :p:p🆒
Itt köszöni szepen mindenki jolvan tegnap megerkezett a mäsodik eresztesböl az elsö ujjoncok! kb 1mm es ek, nagyitoval szuperül meglätom öket! 🆒
a nitrit problämät ugynezki sikerült kiküszöbölnöm igy 4honap utän, remelem többet nem fordul elö, egy honapja 50%os vizcserek mennek valamint 3. vizcserekor 90%ot cserelek! persze nem csak evvel küszöböltem a problemät! ph-t felemeltem 6,5 re gh6 ra valamint kevesebbet etetek igy megesznek mindent van egy kis bunyo minden kajakor! igy mär van ertelme az egesznek! az akva igen összeerett, alga niincs, keszül a foto az iaplc-re! egy ket foto majd erkezik a napokban.
 
Sziasztok, reg järtam erre, csak olvasgattam a törteneseket, inditottam egy 243 literest avval voltam elfoglava, beindult :p:p🆒
Itt köszöni szepen mindenki jolvan tegnap megerkezett a mäsodik eresztesböl az elsö ujjoncok! kb 1mm es ek, nagyitoval szuperül meglätom öket! 🆒
a nitrit problämät ugynezki sikerült kiküszöbölnöm igy 4honap utän, remelem többet nem fordul elö, egy honapja 50%os vizcserek mennek valamint 3. vizcserekor 90%ot cserelek! persze nem csak evvel küszöböltem a problemät! ph-t felemeltem 6,5 re gh6 ra valamint kevesebbet etetek igy megesznek mindent van egy kis bunyo minden kajakor! igy mär van ertelme az egesznek! az akva igen összeerett, alga niincs, keszül a foto az iaplc-re! egy ket foto majd erkezik a napokban.
A nagyot nem naplózod?
 
Sziasztok, reg järtam erre, csak olvasgattam a törteneseket, inditottam egy 243 literest avval voltam elfoglava, beindult :p:p🆒
Itt köszöni szepen mindenki jolvan tegnap megerkezett a mäsodik eresztesböl az elsö ujjoncok! kb 1mm es ek, nagyitoval szuperül meglätom öket! 🆒
a nitrit problämät ugynezki sikerült kiküszöbölnöm igy 4honap utän, remelem többet nem fordul elö, egy honapja 50%os vizcserek mennek valamint 3. vizcserekor 90%ot cserelek! persze nem csak evvel küszöböltem a problemät! ph-t felemeltem 6,5 re gh6 ra valamint kevesebbet etetek igy megesznek mindent van egy kis bunyo minden kajakor! igy mär van ertelme az egesznek! az akva igen összeerett, alga niincs, keszül a foto az iaplc-re! egy ket foto majd erkezik a napokban.

ugyanazokat a "nyúltápokat" eteted mint amit nekem is hoztál?
(nálam továbbra is eszik az Ebi Dama-t is, de a te narancssárga granulátumodnál nagyobb a tolongás)
 
ugyanazokat a "nyúltápokat" eteted mint amit nekem is hoztál?
(nálam továbbra is eszik az Ebi Dama-t is, de a te narancssárga granulátumodnál nagyobb a tolongás)
az a helyzet hogy meg esznek mindent amit eléjük dobok a felhozatalból! de tegnapelött ebi dama-t adtam nekik kettétörtem birkóztak rajta rendessen, reggelre nem is maradt belöle! valahogy a kezdeti nem evésböl belendültek rendessen! ha gyurmát adok nekik ami eloldódik ködösít azért is oda vannak! maj teszek egy videót! ha tudok
 
Igazából megtartottam a garnálákat egy vödörben kis ezzel azzal szürés nélkül! 17db-ot kaptam 2 elpusztult az elején, ma meglestem öket mivel csomagoltam párat! nem is annyira csúnyák sőt! szép fehér és piros is élénk! szóval párat halásztam! kilestem a garnéla határozóból k8,k10,k12 es is van köztük! ss vonal ;)
a vödörben ami 10l volt félig volt vizzel élvezték a helyüket vedlettek nöttek ettek és nem pusztultak el! remélem hazáig kibirják!:sleep:

Jelentem kibírták és szépek! Köszi még egyszer!
 
Ilyet láttam a g-ház oldalán is. Meglátásod szerint ez olyan "szutyok" garniknak is jó, mint a tangerine? Szombattól én is megkezdem a garnizós akva kalandozást. :)
(Oh, és köszönöm az ADA bacter tippet, isteien bevált! :love:)

Azok a kis "szutykok" már befőttes üvegben várják a kalandokat! :)
 
Sziasztok, helyzetjelentés, valaminek köszönhetően a zebraottóim megtáltosodtak, elkezdtek élni! napok óta láthatóan sokat ténykednek, keresnek, úszkálnak járják az akváriumot.! ez csak azért fura mert idáig alig láttam őket, keresnem kellett megvannak-e még, persze mindig tudtam hogy hol is vannak! a szürő kifolyójára tapadtak, mivel ott a legnagyobb az áramlás! a katapa kéreg meg igen elkezdett fogyn7419474195i biztossan megjött a kedv! csináltam ma is egy videót a sütötök kapszuláról! eléggé kaparta egykét garnéla, valamint 3-4 petés egyedet észleltem! lassan üvegcsere lesz nagyobbra ami már a pinyóban várja a bevetést!
az aljzaton lehet pirosas színeket lelni ők a frissen érkezettek újjoncok, pár miliméteressek de már nem kell nagyító az észrevételükhöz!
most egy két silányabb kép meg egy videó jön még!
Szép estét!
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére