• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Cheile Nerei sp.

és a team! valamint cáfolom magam mivel most nézegetvén a fotókat van pár növény amik igen sárgulnak rohadnak a levelei valakinek ötlet? valamint egy anubiast azt tudom hogy miért ecset ellen kezeltem s lehet kicsit sok volt a carbo! de a többi? pl Chili @Szmóki remélem csak aklimatizálódnak!
valamint az új garnélák fehér színe igen vakít! tetszik!IMG_2725.JPG IMG_2729.JPG IMG_2733.JPG IMG_2737.JPG IMG_2739.JPG IMG_2744.JPG IMG_2697.JPG
 
és a team! valamint cáfolom magam mivel most nézegetvén a fotókat van pár növény amik igen sárgulnak rohadnak a levelei valakinek ötlet? valamint egy anubiast azt tudom hogy miért ecset ellen kezeltem s lehet kicsit sok volt a carbo! de a többi? pl Chili @Szmóki remélem csak aklimatizálódnak!
valamint az új garnélák fehér színe igen vakít! tetszik!View attachment 68773 View attachment 68774 View attachment 68775 View attachment 68776 View attachment 68777 View attachment 68778 View attachment 68779

Csoda szépek ezek a garnélák! Jöhetnek a képek, minnél többet látok belőlük annál jobban kellenek nekem is! [emoji2]
 
Szerintem túlzottan elvonják a figyelmet az otok a szépséges garnéláidról, legyen ez csak tisztán CRS akva, én szívesen befogadom a zebrákat!:whistle:
 
na jó, szerintem törjük le a lelkesedést és mondjuk meg hogy a nagy része az enyém, csak épp vendégségben van Adriánnál :)

Sejtettem, de abszolút nem tört le a lelkesedésem, így gyakrabban lesz lehetőségem gyönyörködni bennük, hozzád könnyebben eljutok, ha látni akarom majd őket.
 
Sejtettem, de abszolút nem tört le a lelkesedésem, így gyakrabban lesz lehetőségem gyönyörködni bennük, hozzád könnyebben eljutok, ha látni akarom majd őket.
na persze ahhoz még ki is kell majd őket fogni a dzsungelből. Kemény meló lesz :D
 
pénteken kaptam az zebraottó forgalmazótól diófa leveleket! hogy az ottók eszik! persze van Catappa levél is mindkét akváriumba nem nagyon érdeklik öket, de péntek óta már egyszer cseréltem s ma megint szitás lett a levél! tehát eszik! meg a garnélák is rájárnak amint megfigyeltem! nem kell nekik a tengeren túli levél! jó a hagyományos dió is!
 
pénteken kaptam az zebraottó forgalmazótól diófa leveleket! hogy az ottók eszik! persze van Catappa levél is mindkét akváriumba nem nagyon érdeklik öket, de péntek óta már egyszer cseréltem s ma megint szitás lett a levél! tehát eszik! meg a garnélák is rájárnak amint megfigyeltem! nem kell nekik a tengeren túli levél! jó a hagyományos dió is!
jó nekik bármilyen levél... lényeg hogy szétázzon azt akkor eleszegetik :D
 
jó nekik bármilyen levél... lényeg hogy szétázzon azt akkor eleszegetik :D

Hát nem tudom... én is láttam itt, hogy vannak páran akik adnak dió levelet. Nekem is van a kertben. Leszedtem egy levelet, megmostam, forráztam, oda adtam. Szépen el is fogyott csak az erezet maradt meg. Kis idő múlva megint adtam nekik ugyan úgy csináltam mindent. Elfogyott a levél de sajnos a garnélák is. Nagyon sok garnim hullott el a második dió levél után. Azóta nem is merek adni nekik. Nem volt permetezve a fa....
Nem tudom másodjára mi lehetett a probléma.
 
Hát nem tudom... én is láttam itt, hogy vannak páran akik adnak dió levelet. Nekem is van a kertben. Leszedtem egy levelet, megmostam, forráztam, oda adtam. Szépen el is fogyott csak az erezet maradt meg. Kis idő múlva megint adtam nekik ugyan úgy csináltam mindent. Elfogyott a levél de sajnos a garnélák is. Nagyon sok garnim hullott el a második dió levél után. Azóta nem is merek adni nekik. Nem volt permetezve a fa....
Nem tudom másodjára mi lehetett a probléma.

Valószínűleg nem a levél volt a gond.
Nálam hetente egyszer több akváriumba is kerül diólevél, de még soha semmi elhullás nem volt miatta.
 
Hát nem tudom... én is láttam itt, hogy vannak páran akik adnak dió levelet. Nekem is van a kertben. Leszedtem egy levelet, megmostam, forráztam, oda adtam. Szépen el is fogyott csak az erezet maradt meg. Kis idő múlva megint adtam nekik ugyan úgy csináltam mindent. Elfogyott a levél de sajnos a garnélák is. Nagyon sok garnim hullott el a második dió levél után. Azóta nem is merek adni nekik. Nem volt permetezve a fa....
Nem tudom másodjára mi lehetett a probléma.
ki mondta hogy van összefüggés a dolgok között?

Szerk: nálam még soha nem volt a vízben diófa levél, de elhullott garnéla akadt már rendesen :D
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére