• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

CBAP 2013 - Brazil akvakertész verseny

Legalább vannak kommentek (y). A zsűrik Dave Chow, Gary Wu, Lomg Train Hoang, Oliver Knott
Durva mit hoztak ki idén a Brazilok, le a kalappal előttük.
 
Utoljára módosított:
Megnézve (egyelőre csak a nano-kat.) Az az észrevételem támadt, hogy szinte mindenki (egyetlen kivétellel.) a felső határra pozicionálta az akváriumát...mármint a rendelkezésre álló teret figyelembe véve. Értsd.: Csupa 54l, 52l, 56l-es aksik vannak ebben a mezőnyben.
De nem semmi, hogy némelyik...mindegyik úgy néz ki mintha 120+ l lenne.
 
szépen csillog!!!! gratulálok!!!!!!
Gratu Tibcsi! Azért csak megkínálták pontokkal a kis kertet :)
Szép az Orosz helyezés is. Gratu :)
Köszi Gergő és Viktor!(y)
Viktor, azt figyelted, hogy a te másik akváriumod és az én másikom, nincs a listán?
27 akvárium van a ranglistán , viszont 30 indult, ez érdekes.
Amúgy úgy néz ki, hogy idén a nemzetközi siker várat magára, viszont rendesen oda kerültem a tűzhöz, ennek viszont nagyon örülök.
S gratulálok mindenkinek, szépen helytálltunk mi magyarok az akvakertész versenyeken.(y)
 
Viktor, azt figyelted, hogy a te másik akváriumod és az én másikom, nincs a listán?

Hát igen itt is és az orosz versenyen is kihagyták az akváriumokat... sajnos. Meg az AGA-n is lemaradt a workshopos aki fotó :)
Ahhoz képest, hogy még üldözni is kellett a szervezőt, hogy az emailek elmentek e és vissza is igazolt, hogy megvan.... nah mind1 :)

Csatlakozok a többiekhez, az idei év szép sikereket hozott neked. Gratu Tibi (y):snaphappy::snaphappy::woot:
 
és azt néztétek, hogy a győztes nanoban photoshoppból vannak a halak? szerintem legalábbis:
Entrada Nº 110
Megnéztem kinagyítva:pompous:,lehet benne valami mert mindegyik hal tök ugyan olyan,ugyan az a hátvonal,ugyan az a farokuszony.
Meg hát milyen hal lehet ez kék színben ?
 
Megnéztem kinagyítva:pompous:,lehet benne valami mert mindegyik hal tök ugyan olyan,ugyan az a hátvonal,ugyan az a farokuszony.
Meg hát milyen hal lehet ez kék színben ?
ezek ott elvileg zöld neonok egy 60cm széles medencében :D:D
mármint az adatlap szerint
 
ezek ott elvileg zöld neonok egy 60cm széles medencében
mármint az adatlap szerint
Na ha azok zöldek a hupilila hó essen az idén és a mikulás hozzon nekem egy komplett nagynyomású rendszert :D
Remélem tényleg zöld neonokat látunk :rolleyes:
 
Utóbbit el tudom hinni mert tényleg van időnként, hogy így is kapunk Amandákat.

De a zöld neont nem lehet átvilágítani :) Próbáltam :)

IAPLC 2013 #452 - Reborn | Flickr - Photo Sharing!
Project Name - Forest | Flickr - Photo Sharing!

teljesen máshogy néz ki mint az ő fotóján. Gondolom valamit használt a vörös színek kiemelésére, de a halak színe természetellenes és nem valódi ha a növényzethez nézem.

Ettől függetlenül csodás akvárium, de tojjon sünt aki photoshoppal pakolgatja a halakat meg átvariálja őket hogy a fotóhoz jobban passzoljanak.
Nem lenne szüksége rá mert erős az akvárium.
 
Back
Oldal tetejére