• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Cave in the forest

Szép jó napot kívánok :).
19. nap DSM moházás ,minden a tervek szerint halad.Vasárnap feltöltés.
Egy képet beszúrok,növényesítés még folyamatban lesz,változik az összhatás,már ehhez a képhez képest is változott a bal oldal és középen és a jobb oldal széle is.Ezt csak kedvcsinálónak hoztam meg hogy életjelet adjak magamról.
Ja igen és még mindig 60 x 25 x 25 a méret ! (csipesz mérvadó)
Remélem mindenki jól van és vigyáz magára és a szeretteire. ! View attachment 97963

A mohákat ebben az esetben odaragasztottad, vagy sem? Láttam egyszer egy videót, ahol rendesen leturmixolták a mohákat, ecsettel felkenték a hardscape-re, mint valami zöld festéket és DSM-el indítva 10 nap alatt szépen kinőtt a moha a kövekre, fákra... És gondolom, rögzültek is rajtuk.
 
A mohákat ebben az esetben odaragasztottad, vagy sem? Láttam egyszer egy videót, ahol rendesen leturmixolták a mohákat, ecsettel felkenték a hardscape-re, mint valami zöld festéket és DSM-el indítva 10 nap alatt szépen kinőtt a moha a kövekre, fákra... És gondolom, rögzültek is rajtuk.
Rendesen csináltam görög jöghurt + turmix ozmó víz ecset,szépen megindultak ez sajnos ebben az esetben nem gyorsvonat.Amit esetleg a képen látsz nagyobb mohákat utólag kerültek oda próba jelleggel.A köveken egyenlőre még alig látszik a moházás csak közelebbről.Idővel így lesz természetes hatás mint a természetben mikor egy kő magától bemoházódik.
 
Ami a mostani összeállítást illeti,abban a megtiszteltetésben részesültem hogy a Green Aqua szponzorálta ezt a mostani nano akváriumot.Ami újdonság volt az a szűrőanyag az Aquario cég bio szűrőtöltete.Nagyon komoly cucc csak ajánlani tudom.
A másik a tápozás itt az Atp3 komplett növénytáp,fontos volt hogy az akvárium nano léptékében a növények se induljanak meg,ez a táp tökéletesen hozta a versenyakváriumra való felkészítést.Szintén egy remek termék.
PSX_20210925_181155.jpg

Mivel versenyakvárium így csak részletfótó van 😌
IMG_20210926_114530.jpgPSX_20211005_192438.jpgIMG_20211107_190104.jpgPSX_20211112_194059.jpg
 
Kedves Viktor. Nagyon sajnalom, hogy mar nem forumozol. Persze megertem. Azert a kepmorzsakat megkoszonom! :love: Nagyon szurkolok tovabbra is a kedvenc scaperemnek. Sok sikert kivanok!
Igazan izgalmasnak tunik az uj akva is. Nagyon varom.
 
Üdv mindenkinek!
8 hét alatt elkészült a nano minden klappolt,ilyen simàn még nem ment egy akvárium sem.
Tényleg nem reklámozni akarom de az előző posztban említett tápot nagyon ajánlom.Annyira összhangban volt a növények növekedésével hogy nem tűntek el a dekorok a versenyfotóra.
8 hét ,ilyen rövid idő alatt még nem csináltam akváriumot.
Egy részletet hoztam,totál kép maj a 2022 es versenyszezon után.😊
Kicsit már álmos voltam ..... 🥱😁
PSX_20211122_191000.jpg
 
Üdv mindenkinek!
8 hét alatt elkészült a nano minden klappolt,ilyen simàn még nem ment egy akvárium sem.
Tényleg nem reklámozni akarom de az előző posztban említett tápot nagyon ajánlom.Annyira összhangban volt a növények növekedésével hogy nem tűntek el a dekorok a versenyfotóra.
8 hét ,ilyen rövid idő alatt még nem csináltam akváriumot.
Egy részletet hoztam,totál kép maj a 2022 es versenyszezon után.😊
Kicsit már álmos voltam ..... 🥱😁
View attachment 159287
Jaj de jo foto!Az akvarium is komoly lett!A täp meg biztos jo,lehet,hogy en is kiprobalom egyszer!
 
Üdv mindenkinek!
8 hét alatt elkészült a nano minden klappolt,ilyen simàn még nem ment egy akvárium sem.
Tényleg nem reklámozni akarom de az előző posztban említett tápot nagyon ajánlom.Annyira összhangban volt a növények növekedésével hogy nem tűntek el a dekorok a versenyfotóra.
8 hét ,ilyen rövid idő alatt még nem csináltam akváriumot.
Egy részletet hoztam,totál kép maj a 2022 es versenyszezon után.😊
Kicsit már álmos voltam ..... 🥱😁
Látszik is, hogy álmos voltál, mert kifakultál. :D
Viszont abból, ami látszik, számomra nagyon pofás a zöldség és a hardszkép egyensúlya. 🤘
 
Sziasztok.
Régóta nem írtam semmit a fórumra.Bevallom őszintén hiányzik is a folyamatos jelenlét, de hát sajnos az idő véges a dolgog meg végtelenek 😊.
Na de hogy ne legyen itt ez a bejegyzés feleslegesen hoztam kettő fotót amiket kivágtam az idei nano és nagy akvárium versenyfotójából.
Ami érdekesség, hogy mindkettő akvárium szinte napra pontosan 8 hét alatt lett fotózható. Ez igen rövid idő de higgyétek el hogy jó időzítésekkel, gondos tervezéssel és rászánt energiával ennyi idő is elég. Sőt muszáj fotózni mert utána már nem azt a képet mutatja amit eredetileg elképzeltél.
Természetesen idén is minden versenyen képviselem kis hazánkat ahol csak lehetőségem engedi. Remélem ahogy minden évben,hogy sikerült kiemelkedőt alkotnom.
Jó lenne látni a sok magyar nevet és zászlót a nemzetközi versenyeken, feléleszteni kicsit a versenyzés izgalmát. 🤗
PSX_20220524_204949.jpg
PSX_20220524_205105.jpg
 
Back
Oldal tetejére