• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Caridina Babaulti fajok

Nagyon jó kis felvétel, ritka nagy kedvenc az indián zebra nálam is.
A közeli képed pedig azért is remek, mert a leveleken sehol egy alga, kicsattannak az egészségtől telezöld, harsány színek, szinte fáklyaként ég a közepén a fehér bimbó!
Ilyen fotókkal még bombázhatnál bennünket, nem árt egy kis reklám ennek a fajtának sem.;)
 
Nagyon jó kis felvétel, ritka nagy kedvenc az indián zebra nálam is.
A közeli képed pedig azért is remek, mert a leveleken sehol egy alga, kicsattannak az egészségtől telezöld, harsány színek, szinte fáklyaként ég a közepén a fehér bimbó!
Ilyen fotókkal még bombázhatnál bennünket, nem árt egy kis reklám ennek a fajtának sem.;)
köszönöm, de a fénykép sejtelmes hangulata a lustaságom eredménye. Még nem raktam össze a lámpát hozzá, most két sor meghalványult ledsor van felette, így mindig félhomály van az akváriumban. Szerintem még az algák sem bírják. Viszont a buce-k úgy néz ki szeretik a félhomályt, mert most 3-4 fajta is virágzik abban az akváriumban :)
Aljzat közelében már lehetetlen értékelhető képet csinálni...
 
:notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy:

Ámulat!
A bucék nálam is jól megvannak, de a zebra garnéla sajnos valamiért nem szaporodott, aztán lassan elfogytak, pedig szerettem őket nagyon, náluk is fantasztikus változatok vannak.
Volt egész sötét nőstény, meg aminek csík volt a hátán, szóval tényleg olyan csodásak, mint a képeken.
Köszi.
 
meglesz a világítás (egyszer ha nagyon összeszedem magam), fényképezek egy-két csodát. Ma láttam egy tökéletes példányt :)
Leselejteztem 60-80db-ot februárban, így most összeállt egy erősebb állomány.
Fél éve még ki akartak halni, de mostanra összeszedtük magunkat :happy:
 
Ugyan nem nekem szól, de az első képen az arany-alapú zebra micsoda pontosan?
ő is sima babaulti stripes.
Csak ő már telített színű.
A fiúknál nagyon ritkán látom hogy alapszín is lenne a csíkokon kívül, de lányoknál nem ritka hogy barnás-vöröses-homokszín alapszín is van.
Képen már láttam kékes-szürkés alapszínt. Az nagy álmom :)
 
na jó de szerinted a csótány is szép, meg a viziászka is cuki :whistle:
És Mephisto is a Diablo 2-ből! :D
De tényleg szépek. Csak már iszonyat tömeg van a 30-asban, a bettához meg annyira nem raknám be őket. Kevés utódból még kevesebb maradna meg mellette. Szóval ezt a fajtát azt hiszem, hogy kihagyom egyelőre. :( Tudom, hogy nem szeretsz vesződni a szelektált példányok elpasszolásával még pénzért sem, de milyen gyakran szelektálsz? :D
 
Tudom, hogy nem szeretsz vesződni a szelektált példányok elpasszolásával még pénzért sem, de milyen gyakran szelektálsz?

mivel nem férek nagyon hozzájuk ezért baromi ritkán. Szerintem most nyáron nem is fogok, hacsak valami nem történik ami miatt nagyobb hozzányúlás kell az akváriumhoz. ha kiemelem a polcról akkor megejtem meg az aljzatporszívózást is... de ők szeretik ezt a félhomályos mocskos, mindenféle élősködőkkel teli medencét :)
két hónapja szelektáltam őket, tavaly nyár után először. Nem számoltam de vagy 80 garnéla kijött belőle két körben (és mielőtt megkérdezi valaki nem nyírtam ki őket - szmóki feláldozta magát így életben maradtak a garnélák).
És az sem látszik a videón sem, de ennél szerintem több maradt az akváriumban. Baromi jól el tudnak bújni a fán és a bucék között.
 
mivel nem férek nagyon hozzájuk ezért baromi ritkán. Szerintem most nyáron nem is fogok, hacsak valami nem történik ami miatt nagyobb hozzányúlás kell az akváriumhoz. ha kiemelem a polcról akkor megejtem meg az aljzatporszívózást is... de ők szeretik ezt a félhomályos mocskos, mindenféle élősködőkkel teli medencét :)
két hónapja szelektáltam őket, tavaly nyár után először. Nem számoltam de vagy 80 garnéla kijött belőle két körben (és mielőtt megkérdezi valaki nem nyírtam ki őket - szmóki feláldozta magát így életben maradtak a garnélák).
És az sem látszik a videón sem, de ennél szerintem több maradt az akváriumban. Baromi jól el tudnak bújni a fán és a bucék között.
Abban nem kételkedtem, hogy sokan vannak. ;) Nem tudom, hogy a fényképező okozza-e, de a garnélák színe megy a bucékéhoz. Nem ütnek el, mintha egy színskálán mozognának. Vagy mi. Nem tudom szépen kifejezni. :D

Amúgy ilyen úszásmániások nálam is vannak, mármint neocaridinákból. Van néhány példány, akik állandóan szörföznek. Volt, hogy megpróbáltam artemiát adni az uroknak, azok nem tudták mi az, de jött egy neo és rárabolt.
 
Back
Oldal tetejére