• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Cápi otthona

Cápi nagyon jól néz ki :) A razbórák sikeres fotozáshoz való tehetséged elött leborulok. *leborulósEmoji*
Hát köszönöm, azt gyorsan beláttam, hogy a razbórák uszasi sebessége meg az autofókusz nem szeretik egymást. Úgy hogy állítottam egy fix fókusz, (körülményekhez képest) egy nagyobb mélység éllességet és vártam, hogy beusszanak a megfelelő helyre :D

Amúgy amit most vettem észre és eddig nem tapasztaltam, hogy fotózás közben amaikor a fényerőt feltekerem 60%ra (alapból 40en megy), akkor a HC-k elkezdenek bubizni:love::love:
 
Sziasztok! Lassan 2,5 év kihagyás után vissza keveredtem a fórumra :). Valahogy alább hagyott a lelkesedés az elmúlt 2 évben, de az elmúlt időszakban újra rápörögtem az akváriumra. Újra magamtól elkezdtem napról napra foglalkozni vele és nem egy nyűgnek éreztem mint már hosszú ideje. Képet nem posztolok, mert a korábbi képeket vissza nézve siralmas állapotban van, de nem probléma, mert főnix madárként majd újjászületik. :) Ha a következő hetekben már vállalhatóbb állapotban lesz, akkor majd jelentkezem képekkel is :)
Azt hiszem első körben egy talaj cserével kell kezdenem, mert 3 éve ugyan az a talaj van alatta és utána érkezhetnek újra a növények is :)
 
Sziasztok!

Majdnem pontosan 4 év eltelte után azt hozta az élet, hogy elkellet bontani az akváriumot. Jó kis kaland volt és lehet nem is örökre hagyok fel ezzel a hobbival, de most határozatlan időre biztosan háttérbe szorul :) :(

Gondoltam egy kis montage-al búcsúztatom a naplót:
A kezdetek, majd körülbelül fél évvel későbbi állapot. Érdekes vissza nézni, milyen kopár ürességgel indult :)

A8E1F4A5-FA63-44DC-8948-92D02D6C276F.jpeg

És egy rövid összefoglaló a lakókról:

E508BF99-FA41-4532-9982-58E8E389085C.jpeg

Zárásként pedig valószínűleg az utolsó akváriumos kép egy hosszú időre 🥲

IMG_1481.jpeg

Amint új akvárium indítása kerül szóba akkor majd jelentkezem újra :)
 
Sziasztok!

Majdnem pontosan 4 év eltelte után azt hozta az élet, hogy elkellet bontani az akváriumot. Jó kis kaland volt és lehet nem is örökre hagyok fel ezzel a hobbival, de most határozatlan időre biztosan háttérbe szorul :) :(

Gondoltam egy kis montage-al búcsúztatom a naplót:
A kezdetek, majd körülbelül fél évvel későbbi állapot. Érdekes vissza nézni, milyen kopár ürességgel indult :)

View attachment 176071

És egy rövid összefoglaló a lakókról:

View attachment 176072

Zárásként pedig valószínűleg az utolsó akváriumos kép egy hosszú időre 🥲

View attachment 176073

Amint új akvárium indítása kerül szóba akkor majd jelentkezem újra :)
Visszavárunk, bármikor is szánod rá magad újra, itt leszünk és követjük azt a naplódat is.
 
Back
Oldal tetejére