• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Canon 700D vs. Nikon D5300

Macro: Sigma MACRO 105mm F2.8 EX DG OS HSM

Fú, ezt mindenképpen vedd meg, ha olcsón adják és légyszi hozd majd át hozzám, hogy kipróbáljuk a gépemmel és garnéláimmal! :geek: :whistle: :)
 
Utoljára módosított:
En azt vettem észre, hogy a Nikon cuccok (főleg használtban) jobban tartják az árukat, mint a Canon, ebből arra kövekteztettem, lehet hibásan, hogy megbízhatóbb, tartósabb és az emberek kevésbe adják el.
Most amivel próbálkozom a nikonomhoz, az közgyűrű szett, olcsóbb mint egy macro obi, és nagyon jó képeket lehet csinálni, egy baja van, rengeteg fény kell :D
Egyébként nikonból simán D7000-t vagy D7100-at megvenném bármikor
 
Ja és a géppel kapcsolatban egy kérdés! Nagy hülyeség lenne egy D7000-es Nikont venni?
Tudom régi modell, de ahogy nézem nagyjából azt tudja mint most a d5300 csak nem játékműanyag vázban van, ja és ugyan annyiba is kerül! Csak a konkrét fotós tudása érdekel, a kihajtható kijelző ,wifi, gps ,meg a sok csimbummcirkusz ami a d5300-ban van nem érdekel! Sajnos a D7100 még kicsit drága nekem!

Erről várnám még a véleményeteket! Előre is köszi!
 
Erről várnám még a véleményeteket! Előre is köszi!
Nekem a környezetemben 3 d7000 is van, nagyon kedvelik, és azt mondják a tulajok, bőves sokat tud :)
én használtban gondolkodom, hogy a D70 helyett mit vegyek és D90-D7000 között csak a pénztárcám a határ :))
 
Back
Oldal tetejére