• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Canon 700D vs. Nikon D5300

TZ

VIP kertész
Macro: Sigma MACRO 105mm F2.8 EX DG OS HSM

Fú, ezt mindenképpen vedd meg, ha olcsón adják és légyszi hozd majd át hozzám, hogy kipróbáljuk a gépemmel és garnéláimmal! :geek: :whistle: :)

Utoljára módosított:

Bükike

Főkertész
En azt vettem észre, hogy a Nikon cuccok (főleg használtban) jobban tartják az árukat, mint a Canon, ebből arra kövekteztettem, lehet hibásan, hogy megbízhatóbb, tartósabb és az emberek kevésbe adják el.
Most amivel próbálkozom a nikonomhoz, az közgyűrű szett, olcsóbb mint egy macro obi, és nagyon jó képeket lehet csinálni, egy baja van, rengeteg fény kell :D
Egyébként nikonból simán D7000-t vagy D7100-at megvenném bármikor

talachi

Legenda
Legjobb napló
Ja és a géppel kapcsolatban egy kérdés! Nagy hülyeség lenne egy D7000-es Nikont venni?
Tudom régi modell, de ahogy nézem nagyjából azt tudja mint most a d5300 csak nem játékműanyag vázban van, ja és ugyan annyiba is kerül! Csak a konkrét fotós tudása érdekel, a kihajtható kijelző ,wifi, gps ,meg a sok csimbummcirkusz ami a d5300-ban van nem érdekel! Sajnos a D7100 még kicsit drága nekem!

Erről várnám még a véleményeteket! Előre is köszi!

Bükike

Főkertész
Erről várnám még a véleményeteket! Előre is köszi!
Nekem a környezetemben 3 d7000 is van, nagyon kedvelik, és azt mondják a tulajok, bőves sokat tud :)
én használtban gondolkodom, hogy a D70 helyett mit vegyek és D90-D7000 között csak a pénztárcám a határ :))

Oldal tetejére