• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Burkoló kerestetik

viktorlantos

Alapító
Admin
Picit off a téma, de mégis kapcsolódik hozzánk. Sokan vagyunk a fórumon és nagyon jó a kapcsolatunk is veletek. Egy win-win alapon érdeklődnénk, lenne-e olyan valaki aki burkolásban tudna segíteni a következő 1-2 hónapban? Te kapsz egy jó ügyfelet, mi kapunk egy barátot akinek ez a szakterülete.

Ha úgy gondolod szívesen segítenél és érdekel a dolog, dobj rám egy privátot. Természetesen nem ingyen melót keresünk. Fontosabb a megbízhatóság és a jó végeredmény.

Jelige: hátottmegmiafrancépül :)
 
Utoljára módosított:
Ha találtok, egy röpke fél napos (max.) meló nálam is lenne. 4 éve mikor építkeztünk az akril kádat ytongra ültették, oldalt tele burkolás, persze egy hete eltörött a káddugó mozgató mechanika, szerintem alulról lehet csak javítani, szóval kellene vágni egy szerelőajtót a csempe+ytong kombóba. Nem állnék neki szétbarmolni, cipész maradjon a kaptafánál jeligére. :D
 
Ha találtok, egy röpke fél napos (max.) meló nálam is lenne. 4 éve mikor építkeztünk az akril kádat ytongra ültették, oldalt tele burkolás, persze egy hete eltörött a káddugó mozgató mechanika, szerintem alulról lehet csak javítani, szóval kellene vágni egy szerelőajtót a csempe+ytong kombóba. Nem állnék neki szétbarmolni, cipész maradjon a kaptafánál jeligére. :D
Erre a melóra nem találsz maj szakit. Pont ezekre mondanak szemtelenül drága árat. Vagy 10ből 9 egyből visszautasít mert nem éri meg. Ha találsz 10 burkolót aki nem kőműves vagy pék cukrászból átképzett műszaki. Nájlon. Ilyenek miatt kell megtanulnia pl. bürökratáknak is vésni és visszajavítani. Több kevesebb sikerrel. Meg tudnám oldani a betevőm csak ilyen munkákkal, de nem javítgatok más szemete után, mert az árat a végén mindenki sokalja.
 
Ha találtok, egy röpke fél napos (max.) meló nálam is lenne. 4 éve mikor építkeztünk az akril kádat ytongra ültették, oldalt tele burkolás, persze egy hete eltörött a káddugó mozgató mechanika, szerintem alulról lehet csak javítani, szóval kellene vágni egy szerelőajtót a csempe+ytong kombóba. Nem állnék neki szétbarmolni, cipész maradjon a kaptafánál jeligére. :D

Álljunk össze, van egy ugyanilyen meló nálam is :D
 
Sziasztok!

Picit off a téma, de mégis kapcsolódik hozzánk. Sokan vagyunk a fórumon és nagyon jó a kapcsolatunk is veletek. Egy win-win alapon érdeklődnénk, lenne-e olyan valaki aki burkolásban tudna segíteni a következő 1-2 hónapban? Te kapsz egy jó ügyfelet, mi kapunk egy barátot akinek ez a szakterülete.

Ha úgy gondolod szívesen segítenél és érdekel a dolog, dobj rám egy privátot. Természetesen nem ingyen melót keresünk. Fontosabb a megbízhatóság és a jó végeredmény.

Jelige: hátottmegmiafrancépül :)
Hideg, vagy meleg burkoló?
@Evereka hideg, én meleg.

A.ttila
 
Back
Oldal tetejére