• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Budapest

Sziasztok!

Ma voltunk kicsit díszhal shoppingolni (persze kicsit túlzás, mert csak két üzletben) kihasználva a lélegzetvételnyi szünetet itt az év utolsó napján.
Csak a közelben sétálva, ahova kutyával is be lehetett menni.
Először a Vadonba néztünk be, ahol hozták a szokásos formát, semmi jele az év végi leengedésnek, akváriumok tiszták, rendezettek, komoly választék sokféle halból, de a növények között most nem volt semmi igényesebb.

Másodjára az Atlantiszt kerestük meg ahol még eddig nem jártunk. Egy időőrvény szippantott be minket, ahol visszarepültünk, vagy 30 évet, a rendezettség és tisztaság tekintetében. Rengeteg féle hal van, ugyan nem nagy mennyiségben, de jó pár ritkaságot is láttunk (pl: Dario dario, Fecskendező pontylazac, Kúszógéb, stb...). Az eladó felkészült, barátságos és szemrebbenés nélkül fogott ki nekünk 1db Galaxy nőstényt a csapatból.
Amire mindenképp figyelni kell, ha valaki itt vásárol, hogy a halak beszoktatásánál kellően legyen körültekintő, mert a tartóvízre mérve 800-as TDS.-t kaptunk.
Növényt máshonnan kell beszerezni, mert a tároló kapacitás mennyiségi és minőségi vonalon is igen gyenge (kicsi medencék, elégtelen világítás, 0 CO2).

AmegA
 
Sziasztok!
Az egyik kedvenc boltom tőlünk nem messze, itt a XV.kerületben van, a Vadvilág. A tulaj nem csak kedves és segítőkész, de még ért is az akvarisztikához (még az akvakertészethez is), ami valljuk be, elég ritka. Az igazi oka viszont annak, hogy most róluk írok az az, hogy nemrég bekerült a készletükbe a Green Aqua Micro és macro! Akinek kevesebb lehetősége van lemenni innen vagy a környékről Törökbálintra, az most már tőlük is megveheti a kedvenc növénytápunkat.(y)(y)
 
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. A co2 szettemhez keresnék tapadó korongokat (6 mm-est)
Budapesten tudtok olyan boltot ahol betudom szerezni?
(GA kilőve, csak ezért kimenni meredek lenne, pláne BKV-val, meg időm sincs nagyon a túrához...)
A választ előre is köszi!

üdv.: Norbi
 
Mi megyünk ma a GA-ba. Ha Újbudára/Gazdagrétre könnyebben eljutsz érte, akkor szívesen veszünk neked. Délig jelezz vissza!
Üdv.: Niki, Atti 70/5183807
 
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. A co2 szettemhez keresnék tapadó korongokat (6 mm-est)
Budapesten tudtok olyan boltot ahol betudom szerezni?
(GA kilőve, csak ezért kimenni meredek lenne, pláne BKV-val, meg időm sincs nagyon a túrához...)
A választ előre is köszi!

üdv.: Norbi
Én legutóbb Fresiben vettem JBL tappancsokat 3db-os kiszerelésben. Nem mondom, hogy olcsó volt, de helyben volt. :)
 
Ebből a kategóriából ez a legjobb. Sajna viszik mint a cukrot most le is vagyunk fogyva. 1.5 hét múlva jön az ADA légivel.
ADA tapadókorong 18mm most csak 290,00 Ft - Green Aqua

De ez tiszta brutálisan jól tapad. Highly recommended. Ez van benn a Do!Aqua és ADA üvegekben is mellé csomizva.
Hát igen, amit én írtam, az ennél ormótlanabb, műanyag kapcsos és a tapadókorongja sem ilyen tiszta.
 
Mi megyünk ma a GA-ba. Ha Újbudára/Gazdagrétre könnyebben eljutsz érte, akkor szívesen veszünk neked. Délig jelezz vissza!
Üdv.: Niki, Atti 70/5183807
Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a felajánlást. Erről lemaradtam, de nagyra értékelem a szándékot!
 
Back
Oldal tetejére