• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Budapest

Halihó, tudna valaki segíteni, már lassan kihullik az összes hajam :D Hol a rákban tudok venni T5ös foglalatokat. Olyan bolt kellene ami nem webshoppos, mert olyat már találtam én is de a rák fog 5ször annyit fizetni csak a szállításért ha már van BKV bérletem :D Köszönöm a segítségeket! :)
 
Halihó, tudna valaki segíteni, már lassan kihullik az összes hajam :D Hol a rákban tudok venni T5ös foglalatokat. Olyan bolt kellene ami nem webshoppos, mert olyat már találtam én is de a rák fog 5ször annyit fizetni csak a szállításért ha már van BKV bérletem :D Köszönöm a segítségeket! :)
Legtöbb webshopnál a kapcsolat menüpont alatt ott van hogy hol lehet személyesen is átvenni.
Egyébként meg google: Tungsram Óbuda, itt csavarozható páramentes T5 990/db
 
Legtöbb webshopnál a kapcsolat menüpont alatt ott van hogy hol lehet személyesen is átvenni.
Egyébként meg google: Tungsram Óbuda, itt csavarozható páramentes T5 990/db

Őt megtaláltam csak a bajom velük annyi, hogy pont akkor dolgoznak amikor Én is, plusz messze is van :( de a vilagitas eu lesz a nyerő! :) Köszönöm!
 
Sziasztok!
Az egyik kedvenc boltom tőlünk nem messze, itt a XV.kerületben van, a Vadvilág. A tulaj nem csak kedves és segítőkész, de még ért is az akvarisztikához (még az akvakertészethez is), ami valljuk be, elég ritka. Az igazi oka viszont annak, hogy most róluk írok az az, hogy nemrég bekerült a készletükbe a Green Aqua Micro és macro! Akinek kevesebb lehetősége van lemenni innen vagy a környékről Törökbálintra, az most már tőlük is megveheti a kedvenc növénytápunkat.(y)(y)
Biztos egyről beszélünk, de a vadvilág a XVI. kerületben van:) (Rákosi út 46) A lényeg nem is ez, hanem hogy tényleg jó bolt. Én pl. egy e-mailes levelezés után bemehettem az ADA tápokért is. Green Aqua Micro Macro pedig alap. Halakból is normális készlet van, a boltban van több berendezett növényes akvárium is, szóval várnak minket:)
 
Sziasztok!
Budapesten tudtok olyan boltot(boltokat), ahol lehet tigrisgarnélát kapni?

Előre is köszi a válaszokat.
 
@szentgyo -nal itt a fórumon, illetve ha a vasárnapi terra pláza jatszik nálad, akkor Zamárdiban van egy remek kis hobbi garnelatenyeszto "család", tőlük hoztam én is tigrincseket, és gyönyörűek. Felhozzak őket a terrara is. :)
Hobbihalfarm.hu
 
@szentgyo -nal itt a fórumon, illetve ha a vasárnapi terra pláza jatszik nálad, akkor Zamárdiban van egy remek kis hobbi garnelatenyeszto "család", tőlük hoztam én is tigrincseket, és gyönyörűek. Felhozzak őket a terrara is. :)
Hobbihalfarm.hu

Szia!
Terraplázára megyek, de aznap még nem jövök haza, szóval az felejtős. Azért köszönöm a segítséget :)
 
Sziasztok!
Astoria közelében van valami akváriumos-halas-garnélás-növényes-tengeris nézni való???
Pl.: nem osztogatnak az út mellett valahol ingyen amanokat? :)
 
Sziasztok!

A CoralCornell jelenleg költözés alatt, a XVII. ker. Csabai útról a Pécelire költöznek, május végéig nincs személyes kiszolgálás.
Sajnálatos módon erről semmi infó nincs kirakva az üzlet bejáratánál.
És a honlapjukon sem lehet egyből látni.

AmegA
 
Sziasztok!

Tudna valaki segíteni?
Budapesten hol tudok vásárolni Eheim külső szűrőkhöz alkatrészeket normális áron?
Olyan hely kellene ahova bemegyek és kapok.
Egy 2128-ashoz kellene cső adapter. :)
 
Talán aquafauna... de telefonálj rájuk mert most költöztek és eléggé hiányos az árukészletük. :(
De a legbiztosabb a GA, bár ugye az Törökbálint már. :(
 
Back
Oldal tetejére