• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Budakeszi Vadaspark

inadsz

Sasszem =)
Admin
Moderátor
Legjobb napló
Ma látogatást tettünk a Budakeszi vadasparkban. Csak egy 50-es fix obi volt nálam 1.8-as fényerővel. Többé-kevésbé jól sikerült fotókat csináltam.
A vadaspark szerintem nem nagy szám, de az állatok nagyrésze nagyon szelíd és aranyos :) A sast kb. 3 centiről fotóztam, de a mókus is kézből vette el az ennivalót.
Amikor a dámszarvasok területe előtt voltunk odajött egy apuka a gyerekével, hogy nézd ezeket a kecskegidákat, majd miután rájött, hogy hülyeséget mondott - készüljetek fel - javította magát, hogy ezek szarvasmarhák. :banghead: Én elmentem onnan gyorsan...
Katt a képekért
Bejárat:

Entrance by DanielSzente, on Flickr


Ő nagyon édesen aludt a napon. A feje hátrafordulva és mind a négy lába egymáson :)

A nyuszik meg fel voltak tapadva a falra. Nyuszi.zip

Rabbit.rar by DanielSzente, on Flickr
Csak kérni kellett és egyből a kamerába nézett :)

Fox by DanielSzente, on Flickr/8172/8060137569_73aea9c41c_z.jpg[/img][/url]
A legnagyobb formák viszont a mosómedvék voltak.

Racoon by DanielSzente, on Flickr

Racoon by DanielSzente, on Flickr

Logs by DanielSzente, on Flickr
A kecske vagy szarvasmarha...

Őt is meg lehetett simogatni és kidugta az orrát a rácson :)

Deer by DanielSzente, on Flickr
Kicsit gonoszan nézett és mondani is akart valamit, biztosan, hogy ne toljam a képébe a gépem :)

Sas by DanielSzente, on Flickr
 
Ma vadasparkos nap volt ezek szerint, mert én a nyíregyházi vadasparkban voltam a családommal ;)
Sajnos ilyen jó fotókat nem tudtam készíteni, mert a kisfiamra koncentráltam folyamatosan :)
Meg is lett az eredménye: (y)

P1090147 by Maciskac, on Flickr
 
Back
Oldal tetejére