• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Bucephalandra

Sziasztok! Ilyenek az én bucéim egy dragon kövön. Kérdésem a következő. A fekete alga a levélen milyen? Hogy lehet likvidálni levél levágáson kívül? Köszi
 

Attachments

  • 20180318_170613.jpg
    20180318_170613.jpg
    308.3 KB · Megtekintések: 22
  • 20180318_170621.jpg
    20180318_170621.jpg
    242.6 KB · Megtekintések: 21
Sziasztok! Ilyenek az én bucéim egy dragon kövön. Kérdésem a következő. A fekete alga a levélen milyen? Hogy lehet likvidálni levél levágáson kívül? Köszi
Ledorzsolod kezzel vagy valami kemenyebb targyal. Nagyobb lehet az aramlatod, az ecset szereti a sodrast. Sajna a bucek es annubiaszok jobban szeretik ha nem eri oket a kozvetlen feny. A leveluk vastag, kemeny es sokaig megmaradnak, ritkan valtja oket. Igy jo telephely az algak szamara.
 
Ledorzsolod kezzel vagy valami kemenyebb targyal. Nagyobb lehet az aramlatod, az ecset szereti a sodrast. Sajna a bucek es annubiaszok jobban szeretik ha nem eri oket a kozvetlen feny. A leveluk vastag, kemeny es sokaig megmaradnak, ritkan valtja oket. Igy jo telephely az algak szamara.
Hát sajnos akkor át kellene ültetni mindet :(
 
Akkor ha most jól értem, csinálok egy karbós furdovizet, kb 10Lt, es megy bele az egesz ko 10 percre? Csak bucek vannak rajta. Utana erdemes lenne obliteni is nem?
Nem szükséges leöblíteni. Amennyi marad rajta, az mehet az akváriumba.
 
Nincs belőle eladó töved?
Megint rákívántam. :)
ami virágzott, az nagyjából el is olvad lassan. Egy bimbós megint van, de azt is kezdi megviselni a meleg.
Légkondi nélkül lassan nem lehet nyáron akváriumozni.
Szerintem is mindenki tudja hogy hol van a buce beszerzés lehetősége a fórumon... ;)
@Szmóki ; @Luigi13 biztos ki tud segíteni ha épp kívánós vagy :)
 
Back
Oldal tetejére