• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Bucephalandra

A leg fanatikusabb akit ismerek!:eek::)(y) De vigyázz mert mert vannak követőid és utol érnek. :ROFLMAO:
View attachment 38400
Sőt, hagyjatok le, Peti! Komolyan! :)
Mindíg az jut eszembe, hogy vizikertész dolgozik 70-80 féle növénnyel, jó esetben, Bucek közül van 200 jól elkülöníthető változat... :) Teret nekik, mert egyedivé tesz, olyan formákat tud, amit semmi más nem.
Az biztos, hogy nem lehet hat hetente új kasztlit csinálni, de sokkalta nagyobb kihívás szerintem egy évig pontalga nélkül tartani a tankot, mint más kultúrából átültetett értékek szerint betenni 6-7-9 követ és az egészet befuttatni parvula minivel, aztán ráakasztani a táblát, hogy kész és egyedi (mint a többi 350)...;)
 
Sőt, hagyjatok le, Peti! Komolyan! :)
Mindíg az jut eszembe, hogy vizikertész dolgozik 70-80 féle növénnyel, jó esetben, Bucek közül van 200 jól elkülöníthető változat... :) Teret nekik, mert egyedivé tesz, olyan formákat tud, amit semmi más nem.
Az biztos, hogy nem lehet hat hetente új kasztlit csinálni, de sokkalta nagyobb kihívás szerintem egy évig pontalga nélkül tartani a tankot, mint más kultúrából átültetett értékek szerint betenni 6-7-9 követ és az egészet befuttatni parvula minivel, aztán ráakasztani a táblát, hogy kész és egyedi (mint a többi 350)...;)
[emoji106]

Tapatalkkal küldve az én SM-G920F eszközömről
 
Igen van egy liternyi. Nincs veletlenul jobb keped? Erdekelne hogy nez ki, sajna nem nagyon latom.

Tapatalkkal küldve az én SM-G920F eszközömről
idővel eljutok oda hogy rendes akváriumban készült képek is legyenek.
Jelenleg ha megjön a növényke lekapom azt még az akváriumba is napokkal később kerülnek be a növények.
Ahova meg ez a buce került még az akváriumvilágítás is majd elkészül stádiumban van :) Fény nélkül meg nem igazán lehet jó képet csinálni.
 
Azt lehet tudna, hogy ha dobálják a bucék a leveleiket akkor mi lehet a probléma? Vannak ujjak de az egyik akváriumban mindig tele van a víz teteje buce levelekkel. Ennyire gyorsan váltanának?
 
Azt lehet tudna, hogy ha dobálják a bucék a leveleiket akkor mi lehet a probléma? Vannak ujjak de az egyik akváriumban mindig tele van a víz teteje buce levelekkel. Ennyire gyorsan váltanának?
Ezt nalunk is elkezdtek, annyi valtozott, hogy a viz homerseklete folyamatosan emelkedik, mar 26 felett jar es tobb levelet le kellett halasznom.
 
Back
Oldal tetejére